"Можливостей у світу достатньо". Зеленський вкотре заявив, що Україні потрібні зброя та ППО для захисту життя людей

"Можливостей у світу достатньо". Зеленський вкотре заявив, що Україні потрібні зброя та ППО для захисту життя людей

Президент України Володимир Зеленський поінформував, що сьогодні в Одесі зустрівся із прем'єром Греції Кіріакосом Міцотакісом і що головним питанням було посилення української ППО.

Про це глава держави сказав під час звернення 6 березня.

"Безумовний пріоритет. Як і на перемовинах з іншими партнерами. Систем ППО та можливостей виробляти зброю для захисту у світу достатньо. Зброя потрібна тут, щоб рятувала життя людей. Рішення потрібні зараз – не колись, а для людей, які щодня й щоночі витримують терористичні атаки. Тільки за минулу ніч і тільки проти Одеси було двадцять "шахедів". Сьогоднішній ранок – чергова ракетна атака проти міста. Є поранені, є загиблі… Потрібно більше захисту. Я говорив сьогодні з прем’єр-міністром Греції Міцотакісом про те, як тут, на півдні України, можна посилити наших людей. Будуть перемовини й з іншими державами та лідерами", — сказав Зеленський.

Він додав, що також провів нараду з керівниками Одещини – обласною владою, також урядовцями, щоб надали всю необхідну допомогу людям, які втратили житло і документи внаслідок російських ударів.

"Потрібно, щоб це була достатня допомога. І швидка. Я вдячний усім, хто підтримує людей зараз, кожному, хто допомагає, хто береже тут, в Одесі, в усіх наших містах максимум нормального життя. Нічого Росія не має здобути своїм терором", — сказав президент.

6 березня Володимир Зеленський та глава уряду Греції Кіріакос Міцотакіс відвідали Одесу. Разом вони побували в Одеському порту та біля пошкодженого Спасо-Преображенського собору, а також вшанували пам'ять загиблих внаслідок російської атаки 2 березня. Востаннє президент України відвідував Одещину наприкінці листопада 2023 року. Під час візиту він, зокрема, вручив нагороди військовим, які несуть службу на півдні країни. Також Зеленський відвідав обласний центр допомоги переселенцям в Одесі.

На початок