В Запорізькому національному університеті стартувало оформлення субсидій

В Запорізькому національному університеті стартувало оформлення субсидій

В Запорізькому національному університеті стартувало оформлення субсидій

В Запорізькому національному університеті розпочалася робота з оформлення житлових субсидій для мешканців гуртожитків.

Студенти, що проживають у гуртожитках ЗНУ, мають право оформити субсидію, згідно рівню доходів. Аби студенти могли зекономити час, процедуру подачі документів зробили адаптованою під графік навчання кожного з факультетів. Для цього, працівники профспілкової організації університету разом із відділом бухгалтерського обліку розробили спеціальний алгоритм оформлення. Для оформлення житлової субсидії, студент має завітати у призначений день та час до університетського профкому.

"Алгоритм робити ППО ЗНУ зі студентами дуже простий. Він реалізується через роботу профорга. Кожен студент повинен знати свого профорга, а профорг, у свою чергу, - студентів свого факультету. Це потрібно для того, щоб своєчасно та безпомилково розповсюджувалась інформація", - Анна Шевченко, голова ППО ЗНУ.

В Запорізькому національному університеті стартувало оформлення субсидій

З 28 вересня представники університетської профспілки за графіком приймають студентів різних факультетів, а також коледжів: Економіко-правничого, Торгового та Інженерної академії. Перед початком навчального року проведено низку заходів з інформування та організованого проведення кампанії із субсидіювання у виші.

"Для оформлення житлової субсидії студенту потрібно мати при собі: ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду, прописки у гуртожитку та довідку за реквізитами банківського рахунку. Для перших курсів та старшокурсників, які вперше або з перервою хоча б в 1 рік, при оформленні субсидїї повинні мати реквізити тільки Ощадбанку)", – каже Анна Конєва, профорг економічного факультету ЗНУ.

Надалі пакет документів буде передано співробітникам відділів соціального захисту Олександрівського та Шевченківського районів де розташовані гуртожитки. Торік, на базі ППО ЗНУ, щотижня проводилися зустрічі представників районних адміністрацій зі студентами університету, які претендують на отримання субсидії.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди