Надаль проти Джоковича та інші. Визначилися усі фіналісти Ролан Гаррос-2020

Надаль проти Джоковича та інші. Визначилися усі фіналісти Ролан Гаррос-2020 АР

В одиночних та парних розрядах.

На турнірі Великого Шолому в Парижі закінчилася півфінальна серія - останній фіналіст визначився у чоловічому розряді в 5-сетовому двобої між Новаком Джоковичем та Стефаносом Ціціпасом.

Джокович виграв два перші сети, у третій партії подавав на матч і заробив матчбол, однак Ціціпасу вдалося провернути камбек - він зрівняв рахунок за партіями, 2:2. Утім, у п'ятому сеті Новак включив максимальну швидкість та доволі швидко вирішив питання переможця, 6:1 з трьома брейками.

Відтак, Джокович вийшов у фінал та став єдиним першим сіяним на усьому турнірі (в одиночних та парних розрядах), хто зміг дійти до вирішального матчу.

У фіналі на серба чекає дуель проти 12-разового чемпіона Ролан Гаррос, Рафаеля Надаля. Іспанець розібрався у трьох сетах з аргентинцем Дієго Шварцманом. Таким чином Надаль взяв реванш за поразку від Шварцмана на мастерсі в Римі перед стартом мейджора в Парижі.

Чоловіча сітка. Півфінали

Рафаель Надаль (Іспанія, 2) - Дієго Шварцман (Аргентина, 12) 3:0 (6:3, 6:3, 7:6)

Новак Джокович (Сербія, 1) - Стефанос Ціціпас (Греція, 5) 3:2 (6:3, 6:2, 5:7, 4:6, 6:1)

Надаль - Джокович: наскільки епохальним є такий фінал

• Новак та Рафаель зіграли між собою 55 матчів, це буде 56 гра. Так багато ніхто між собою не грав. Мінімальна перевага за сербом - 29 перемог проти 26 у іспанця. Але з останніх 18 матчів Джокович виграв 14.
  • Надаль вийшов у свій 13-й фінал Ролан Гаррос. Попередні 12 він виграв.
  • У Новака одна перемога в Парижі, а всього фіналів - чотири.
  • Надаль виграє у Джокович 6:1 за особистими зустрічами на Ролан Гаррос. Причому двічі Рафаель обігрував Новака у фіналах - незмінно з рахунком 3:1.
  • На ґрунті Надаль грав проти Джоковича 24 рази - 17:7 за іспанцем.

А хто зіграє в інших фіналах

• Жіночий одиночний розряд

У вирішальному жіночому матчі гратимуть полька Іга Швьонтек та американка Софія Кенін. Якщо для першої - це дебют у фіналах турніру Великого Шолому, то Кенін у 2020 році вигравала Відкритий чемпіонат Австралії.

• Чоловічий парний розряд

У чоловічому парному розряді в фіналі зійдеться пара хорвата Мате Павіч і бразильця Бруно Соареса проти німців Кевіна Кравіца й Андреаса Міса.

• Жіночий парний розряд

Фіналістками стали Алекса Гуарачі та Дезері Кравчик, які в бойовому матчі переграли Ніколь Меліхар та Ігу Швьонтек (2:1). У другому півфіналі перемогли Крістіна Младеновіч та Тімеа Бабош, другі сіяні.