"Дуже багато міфів: взагалі не здавала тести". Сноубордистка Данча - про виїзд за кордон

"Дуже багато міфів: взагалі не здавала тести". Сноубордистка Данча - про виїзд за кордон

Ексклюзивно
"Дуже багато міфів: взагалі не здавала тести". Сноубордистка Данча - про виїзд за кордон Instagram: Annamari Dancha

Віцечемпіонка світу пояснює, що жодних тестів вона не здавала, а її ніде не перевіряли.

Сноубордистка Аннамарі Данча наразі готується до нового сезону за особистою програмою. Збір-семінар із австрійським коучем в Італії - це одна зі складових підготовки сноубордистки до нових стартів.

В інтерв'ю Суспільне Спорт Аннамарі розповіла про те, як виїжджала за кордон. Як вона пояснила, ніхто нічого не запитував, а на ізоляцію її не відправляли.

"Я взагалі не здавала тести, дуже багато міфів. Ні на кордоні, ні в аеропорту ніхто не запитав про тест на коронавірус. Усе як завжди. Коли переходила кордон між Україною та Угорщиною, то там подивилися мій дозвіл на перебування в Швейцарії, квиток на літак і все", - зазначила Данча.

Сам дозвіл на в'їзд в Євросоюз сноубордистка отримала за сприяння міністерства закордонних справ. Це дозвіл на в'їзд до Швейцарії, де українська збірна мала проходити збори. Однак туди сноубордисти не поїхали - швейцарці наполягали на проходженні карантину.

Читайте також: Виїхала без тестів, заплатила свої кошти. Сноубордистка Данча - про семінар з австрійським тренером

Саме з цим документом Аннамарі Данча і в'їхала в ЄС.

"На кордоні я показала документ [на дозвіл в'їзду до Швейцарії], а також квиток на літак - і все. Далі ніхто мене ніде не перевіряв. Я прилетіла в Мілан, взяла свої речі та просто вийшла з аеропорту. Ніхто та ніде не закривав на ізоляцію. Я ризикувала, бо не знала, як воно буде, але ризик виправданий", - пояснила Аннамарі.

Збір-семінар в Австрії української сноубордистки триває два тижні, і закінчиться уже в суботу, 10 жовтня. Як зазначила Данча, вона перебуває в Італії без власного авто, тож пересувається громадським транспортом.

Назад до України теж добиратиметься громадським транспортом - потягом з Інсбрука до Будапешта, далі до Ужгорода.

Що відомо

  • Збірна України має виїхати 25 жовтня до Австрії на збір.
  • Перші два етапи Кубка світу в гіганті відбудуться в Італії, Аннамарі Данча змагатиметься в них.
  • Також відомо, що 14 гандболістів "Мотора" отримали позитивні результати тестів на коронавірус. 18 людей захворіли на COVID-19 у донецькому "Шахтарі", і ще три гравці мають позитивні тести на коронавірус у молодіжній збірній України.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс