Житомирські спортсмени завоювали два кубки та 13 медалей на змаганнях з фігурного катання на роликах Спортивний Житомир

3 жовтня у місті Кам’янське Дніпропетровської області на всеукраїнських змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах серед юніорів, молоді та дітей команда житомирян виборола два кубки і 13 медалей.

Як розповіла Суспільному Президентка "Ліги фігурного катання на роликових ковзанах в Житомирській області", тренерка Ірина Устимович, Житомир на змаганнях представляла команда з десяти спортсменів. Вони змагались в одиночному катанні і групових танцях та завоювали 13 медалей. А Дарина Бурла та шоу-група "Вальс квітів" вибороли два кубки переможців.

Троє спортсменів команди, які брали участь у змаганнях вперше, пройшли курс початкової підготовки і успішно склали тести. За словами Ірини Устимович, це традиція для початківців – продемонструвати на перших своїх змаганнях 12 базових елементів з фігурного катання на роликах. Наступного разу вони вже матимуть право виступити з сольною програмою під музику.

Загалом, у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з Кам’янського, Сум, Одеси, Харкова, Нікополя, Краматорська, Бучі та Житомира. Цього року, через карантин, цей турнір став першим для представників роликового спорту. Наступні змагання заплановані наприкінці листопада 2020 року у місті Суми.