Олександра Меркушина розповіла, якими видами спорту займалася та чому обрала біатлон

Олександра Меркушина розповіла, якими видами спорту займалася та чому обрала біатлон

Олександра Меркушина розповіла, якими видами спорту займалася та чому обрала біатлон Біатлон Майбутнього

15-річна українська біатлоністка розповіла, що спонукало її обрати саме біатлон.

За її словами, в дитинстві вона займалася багатьма видами спорту, Меркушину багато куди запрошували.

"Мене багато куди кликали. Звали в сноуборд, в гірські лижі, фристайл, спортивну гімнастику. У дитинстві багато чим займалася, багато всього пробувала", - розповідає Олександра.

Меркушина зазначила, що біатлон - не той вид спорту, яким вона завжди прагнула займатися. Проте розуміння, що хоче займатися саме цим видом спорту прийшло після поразок.

"У принципі, в дитинстві я не завжди хотіла займатися біатлоном. Але зрозуміла, що це мій спорт, коли почала програвати. Я виходила на старт, програвала на області, і мене це дуже дратувало. Я почала далі, більше тренуватися, розуміла, що без тренувань нічого не вийде. І отримувала великий кайф, коли почала вигравати".

Читайте також: Нові зміни у календарі Кубка Світу. Цього разу оновлений розклад січневих етапів

Олександра говорить, що біатлон - як наркотик. Бажання працювати далі приходить із кожною перемогою.

"Біатлон - як наркотик, тому що чим більше ти виграєш, тим більше хочеш далі і далі йти, тренуватися, це дуже заводить на роботу", - сказала Меркушина.

Олександра Меркушина стала чемпіонкою України в юніорському чемпіонаті з біатлону в дівчачому спринті, що проходив у Чернігові. Вона змогла випередити на дев'ять десятих секунд свою найближчу суперницю - Оксану Москаленко та на дев'ять секунд Любов Кип'яченкову.

Читайте також: Грущак та Меркушина-молодша - чемпіони України серед юніорів. Результати спринтерських гонок

Що відомо

  • Олександра Меркушина - молодша сестра біатлоністки Анастасії Меркушиної. Вони - доньки української біатлоністки Ірини Меркушиної.
  • Меркушина-молодша - триразова чемпіонка України з біатлону. Взимку 2019-го вона взяла два "золота" на дорослому чемпіонаті України. Також стала чемпіонкою України з біатлону серед юніорів у Чернігові.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс