Тернополянин посів третє місце на Літньому чемпіонаті України з біатлону

Тернополянин посів третє місце на Літньому чемпіонаті України з біатлону Facebook

Тернополянин Віталій Мандзин посів третє місце в гонці-переслідуванні серед хлопців на Літньому чемпіонаті України з біатлону. Змагання відбуваються в Чернігові. Про це розповіла заслужена майстриня спорту Валентина Цербе-Несіна.

За її словами, Віталій Мандзин відстав від лідера гонки – Сергія Теленя – на 55 секунд і пройшов дистанцію за 36 хвилин і 31 секунду, допустив три промахи.

Олександра Меркушина в гонці-переслідуванні серед дівчат не змогла ввійти до трійки лідерів. До фінішу вона дійшла сьома з 8-ма промахами. Від лідерки гонки – Юлії Городної відстала на 4 хвилини та 24 секунди.

Нагадаємо, вчора під час спринту серед юніорок Олександра Меркушина прийшла першою. Вона допустила 2 промахи і подолала дистанцію за 23 хвилини та 37 секунд. На спринті серед юнаків тернополянин Віталій Мандзин виграв срібло. Він відстав від лідера гонки – Дмитра Грущака – на 22 секунди, допустивши один промах на 2-му вогневому рубежі.

Завтра, 9 жовтня, в спортсменів тренування, а далі в програмі чемпіонату – мас-старти та змішана естафета, які відбудуться в суботу та неділю. Літній чемпіонат України серед юніорів та юніорок присвячений пам'яті Василя Ломаєва. Це – один з членів першої збірної команди України з біатлону, створеної у вересні 1961 року, заслужений тренер УРСР.