Викрадений сувій Мао Цзедуна вартістю $300 мільйонів розрізали й продали

Викрадений сувій Мао Цзедуна вартістю $300 мільйонів розрізали й продали

Викрадений сувій Мао Цзедуна вартістю $300 мільйонів розрізали й продали АР

Гонконзька поліція знайшла вкрадені частини каліграфічного сувою екслідера Китаю Мао ЦзедунаКитайський політичний лідер, теоретик маоїзму, поет, каліграф. Засновник Китайської комуністичної партії у 1921, незабаром став її лідером. Партія править і дотепер, а Цзедун вважається національним героєм.. Колекціонер купив частину сувою за 64 долари, тоді як експерти оцінюють його вартість у 300 мільйонів доларів.

Як повідомляє ВВС, сувій викрали 10 вересня, коли троє чоловіків увірвалися до будинку колекціонера марок та революційного мистецтва Фу Чуньсяо. За повідомленням поліції Гонконгу, потім сувій розрізали, оскільки його довжина 2,8 метрів є занадто довгою для показу.

За оцінками експертів, сувій із строфами віршів, написаних засновником КНД коштує близько 300 млн доларів. Викрадачі продали одну із частин іншому колекціонеру за 64 долари. Він вважав, що це фальшивка, проте пізніше побачив повідомлення поліції про крадіжку й віддав обидва шматки сувою.

Поліція заарештувала 49-річного покупця сувою, але його відпустили під заставу. Одного із підозрюваних у крадіжці також заарештовано, але двоє його спільників все ще на свободі.

Читайте також

Скелет тиранозавра продали за майже 32 мільйони доларів

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше