"Після Олімпіади закінчу кар'єру". Зантарая про підготовку до Олімпійських ігор у Токіо

"Після Олімпіади закінчу кар'єру". Зантарая про підготовку до Олімпійських ігор у Токіо

Ексклюзивно
"Після Олімпіади закінчу кар'єру". Зантарая про підготовку до Олімпійських ігор у Токіо AFP

Український дзюдоїст Георгій Зантарая розповів про підготовку до Олімпіади в Токіо.

Під час презентації клубу з дзюдо "Спартаківець" Георгій Зантарая розповів Суспільне Спорт про тренування підготовку до майбутніх Олімпійських ігор у Токіо, які пройдуть у 2021-му році.

За його словами, всі дзюдоїсти чекають на те, що Олімпіада пройде без перенесень та висловив сподівання. що до ОІ буде ще один турнір, який допоміг би краще підготуватися

"Усі знаходяться в однакових умовах - тренуються. Чекаємо, що скасування Олімпіади не відбудеться і все пройде за планом. Було б ще чудово, аби перед Токіо ще якийсь турнір відбувся. Я тренуюсь для того, щоб перемагати. А далі побачимо".

Зантарая радіє, що через пандемію він ще на рік лишиться у дзюдо. Для нього - це можливість завоювати ще кілька нагород.

"Через пандемію я лишився на ще один рік в дзюдо - це класно. Я позитивно до цього поставився - ще рік покатаюсь, завоюю медалей. Але від своїх слів не відмовляюсь - після Ігор закінчую кар'єру".

Про Олімпіаду в Токіо Георгій раніше казав, що його мрія - перемога на Олімпійських іграх.

"Як і у всіх спортсменів є мрія, не знаю, чи у всіх, все ж, але я виграв всі змагання і моя мрія - Олімпійські ігри. Тому я тренуюся, сподіваюся і вірю в те, що мрії збуваються".

Що відомо

  • 32-річний українець грузинського походження двічі ставав чемпіоном Європи з дзюдо - у Стамбулі в 2011-му (до 60 кг) та в 2017-му в Варшаві (до 66 кг). Одного разу брав "золото" чемпіонату Світу в 2009-му в Роттердамі (до 60 кг). Став переможцем Європейських ігор у Мінську в 2019-му році (до 66 кг).
  • Зантарая двічі брав участь в Олімпіаді: у Лондоні (2012, до 60 кг, 17-е місце) та у Ріо (2016, до 66 кг, 17-е місце).

Автор матеріалу: Віталій Похвала

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start