Не раніше 2021 року та з глядачами. НХЛ назвала ймовірну дату старту нового сезону

Не раніше 2021 року та з глядачами. НХЛ назвала ймовірну дату старту нового сезону

Не раніше 2021 року та з глядачами. НХЛ назвала ймовірну дату старту нового сезону NHL

Старт регулярного чемпіонату перенесли на три місяці через пандемію коронавірусу.

Національна хокейна ліга (НХЛ) і профспілка гравців (НХЛПА) оголосили про намір першого січня розпочати регулярний чемпіонат сезону 2020/21. Про це повідомляється на сайті ліги.

"Ми зараз розглядаємо перше січня як дату початку сезону. Ми сподіваємося провести повноцінний сезон, регулярний чемпіонат із глядачами на трибунах. Перед тим як прийняти остаточне рішення, треба буде розв'язати чимало питань, які можуть виникнути перед нами. Більшість з них, якщо не всі, не залежать від нас", - заявив комісіонер НХЛ Гері Беттмен.

Традиційно першість стартує на початку жовтня. Нинішнє перенесення пов'язане з пандемією коронавирусной інфекції. Про час відкриття тренувальних таборів команд ліги буде оголошено пізніше.

Раніше НХЛ і профспілка гравців розглядали в якості попередньої дати початку наступного сезону 1 грудня. Тренувальні табори планувалося відкрити 17 листопада.

Що відомо

  • Регулярний чемпіонат минулого сезону через пандемію було завершено в середині березня. У розіграші Кубка Стенлі, що пройшов у серпні-вересні в Едмонтоні та Торонто, перемогла "Тампа-Бей Лайтнінг".
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start