Волинянкам не вистачило секунди, щоб здобути бронзу на чемпіонаті України з велосипедного спорту Управління молоді та спорту ОДА

Волинська команда дівчат на чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку посіла четверте місце, - повідомляють в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

У Львові відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на треку.

Волинська команда у складі Надії Войтович, Олександри Шишмарьової та Уляни Левченко стали четвертими. У гонці серед дівчат 13-14 років волинянкам не вистачило однієї секунди, щоб здобути бронзу у фіналі командного спринту.

Срібні медалі завоювала Валерія Іосенко в спринті та в командному спринті серед дівчат віком 15-16 років. Срібло здобула також Богдана Левченко в командному спринті серед дівчат.

Дарина Логвінюк стала третьою в командному спринті та четвертою в командній гонці серед юніорок.

Готували дівчат до змагань, їхні тренери - Віктор Ковальов, Дмитро Ковальов та Валентина Матвійчук-Жолнач.

З 7 по 11 жовтня в Австрії проходитиме чемпіонат Світу з велосипедного спорту, у якому беруть участь волинські спортсменки Яна Беломотіна та Ірина Шиманська.