Озіл пропонує зі своєї зарплати платити маскоту Гуннерзавру, якого звільнив "Арсенал"

Озіл пропонує зі своєї зарплати платити маскоту Гуннерзавру, якого звільнив "Арсенал"

Озіл пропонує зі своєї зарплати платити маскоту Гуннерзавру, якого звільнив "Арсенал"

Півзахисник "Арсенала" відреагував на історію зі звільненням маскота клубу.

Німецький півзахисник лондонського "Арсеналу" Месут Озіл написав у своєму "Твіттері", що готовий покривати видатки на зарплатню Гуннерзавра, поки сам півзахисник гратиме за цей клуб.

"Мені було так сумно, що Джеррі, відомий наш вірний та відданий талісман і невід’ємна частина нашого клубу, був звільнений через 27 років. Таким чином, я пропоную відшкодувати повну зарплату нашого великого зеленого хлопця, поки я буду гравцем Арсеналу...", - пише Озіл.

Проте, вже відомо, що з маскотом "підписала контракт" іспанська "Севілья", яка раніше натякала на те, що хотіла би працевлаштувати Гуннерзавра в своєму клубі.

Читайте також: "Арсенал" звільнив маскота Гуннерзавра, щоб зекономити гроші. Він працював у клубі 27 років

Про "підписання контракту" з ексмаскотом "Арсеналу" стало відомо після того, як андалусійці повідомили про це у своєму "Твіттері".

"Мрії здійснюються. Ласкаво просимо, Гуннерзавр", - пише "Севілья" в своєму пості.

Що відомо

  • Гуннерзавр - колишній маскот лондонського "Арсенала", який був талісманом клубу з 1993-го року. Його створив 11-річний уболівальник на конкурсі малюнків на клубного маскота. Причина звільнення - скорочення штату. Ще у серпні "каноніри" звільнили близько 50 співробітників, серед яких - ключові скаути клубу.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start