На Запоріжжі УФСІ та територіальні громади підписали меморандум щодо покращення медичних послуг

На Запоріжжі УФСІ та територіальні громади підписали меморандум щодо покращення медичних послуг

На Запоріжжі УФСІ та територіальні громади підписали меморандум щодо покращення медичних послуг

Представники Українського фонду соціальних інвестицій Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Місія УФСІ - розбудова потенціалу територіальних громад, покращення умов надання базових соціальних послуг та сприяння розвитку соціальної сфери і інфраструктури України.(УФСІ) та територіальних громад під час зустрічі 6 жовтня в Запорізькій ОДА підписали меморандум щодо покращення умов надання медичних послуг.

За умовами цього документа - мають провести ремонти в лікарнях Запорізької області. Робота над проектом тривала протягом останнього року. Реалізується програма завдяки підтримці німецького банку «KFW». Відремонтувати та закупити нове обладнання планують для лікарень у Мелітополі, смт Комишуваха, с. Петропіль, с. Успенівка та с. Верхня Терса.

За три роки співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій місцеві громади реалізували 11 мікропроєктів у Запорізькій області на загальну суму понад 62 мільйони гривень. Кошти були спрямовані на відновлення та покращення базових соціальних послуг, а також створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення.

Перш за все УФСІ звертає увагу на соціальну сферу. Саме вона є найбільш занедбаною в Україні, каже директор Південно-Східного регіонального представництва УФСІ Василь Буртник: "Це медицина, дитячі садочки, школи. Це фельдшерсько-акушерські пункти. Дуже багато проблем."

Для отримання допомоги потрібно подавати заявку, яку оцінюють за тим, наскільки багато людей зможе використати інфраструктуру. Загалом, для участі в конкурсі було подано 35 заявок. Найактивніші громади можуть подаватись на грант багато разів і отримати фінансування, навіть, якщо спершу їм відмовили.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди