ЗСУ отримають іноземні штурмові гвинтівки та гранатомети. Міноборони оформило свідоцтва про реєстрацію відповідної зброї

ЗСУ отримають іноземні штурмові гвинтівки та гранатомети. Міноборони оформило свідоцтва про реєстрацію відповідної зброї

Зброя
Міністерство оборони України. Фото: Міноборони

У лютому цього року Міноборони України оформило свідоцтва про реєстрацію 20 зразків стрілецької зброї іноземного виробництва. Зокрема, йдеться про штурмові гвинтівки Colt та кулемети PZD 556.

Про це повідомляє пресслужба українського оборонного відомства.

Там наголосили, що ці пістолети, кулемети, штурмові та снайперські гвинтівки підсилять бойові спроможності українських Сил оборони. За словами заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка, це продукція відомих у світі виробників – компаній Colt, Česká Zbrojovka, DSS, Heckler & Koch GmbH, Browning.

Крім цього, реєстраційні свідоцтва для експлуатації у військах також отримали чотири зразки гранатометів калібром 40-мм виробництва США, Туреччини та Німеччини, а також чотири типи монокулярів та бінокулярів нічного бачення чеського, американського та французького виробництва.

У Міноборони додали, що отримання реєстраційного свідоцтва для закордонних зразків озброєння та військової техніки дозволяє закуповувати їх та вводити до штатів українських військових частин.

У січні цього року Міноборони допустило до експлуатації у військах понад 40 зразків озброєння та військової техніки українського й іноземного виробництва.

На початок