Триочковий баззер вирішив долю Кубка України з баскетболу. "Хімік" вирвав перемогу в "Дніпра" БК Хімік

Доля трофею вирішилася на останній секунді.

У фіналі Кубка України з баскетболу зустрілися "Дніпро" та "Хімік". Ці команди перемогли у півфіналах "Одесу" ("Дніпро" виграло 76:67) та "Київ-Баскет" (Хімік - 76:68 в овертаймі).

Cтарт гри залишився за "Дніпром" - команда повела 18:4. Однак ще до кінця першої чверті господарі паркету скоротили відставання до чотирьох очок, а на велику перерву пішли з різницею в одне очко - "Дніпро" перемагало 41:40.

Відірватися в рахунку нікому не вдавалося упродовж усієї другої половини, утім "Дніпро" за кілька хвилин до кінця вигравав з різницею в 9 очок. Утім, "Хімік" зміг відігратися. Зрештою, за 17 секунд до кінця "Дніпро" вийшло вперед на два очки - 77:75.

"Хімік" використав таймаут, але кидок господарів був заблокований. Однак "Хіміку" вдалося зберегти м'яч, доставити його на 3-очкову лінію, звідки на останніх секундах кинув Кирило Марченко - точне попадання з сиреною.

"Хімік" - володар Кубка України, у фіналі переміг "Дніпро" 78:77.