Яна Беломоіна знову 12. Українка фінішувала лише на цьому місці на Кубку світу-2020 з крос-кантрі

Яна Беломоіна знову 12. Українка фінішувала лише на цьому місці на Кубку світу-2020 з крос-кантрі

Яна Беломоіна знову 12. Українка фінішувала лише на цьому місці на Кубку світу-2020 з крос-кантрі The Attention Builders

Обидві гонки сезону Яна завершила на 12-му місці.

Українська велосипедистка Яна Беломоіна, яка змагається у дисципліні, крос-кантрі провела другий (і останній) старт у цьогорічному сезоні Кубка світу. Як і перша гонка, ці змагання проходили в чеському Нове-Место, однак на дещо модифікованій трасі.

Перший етап відбувся у четвер, а уже в п'ятницю велосипедистки мали виходити на кваліфікаційні змагання. Яна Беломоіна пропустила цей старт, тож стартувала в гонці з шостого стартового ряду.

Якщо в першому старті українці вдалося швидко прорватися вгору та закінчити нульове коло на 12-му місці, то цього разу вона "застрягла" всередині пелотону та після стартового кола була в четвертому десятку.

Темп Беломоіної був значно вищим, ніж у велосипедисток, які їхали поруч, тож вона поступово піднялася вище. Свій максимум українка показала на третьому-четвертому колах: за чистим часом третього кола Беломоіна посіла шосте місце.

Відповідно, їй вдалося піднятися на 12-13 місце. Перед останнім колом Яна навіть вийшла на 11 позицію, але зрештою програла її француженці Жулі Бресе, олімпійській чемпіонці Лондона-2012.

Отже, Яна Беломоіна закінчила другий старт у Нове-Место на 12 місці. В обох гонках Кубка світу у 2020 році українка фінішувала 12-ю.

Також на цьому старті змагалися ще дві українки. Ірина Слободян закінчила 59-ю, а Ірина Попова - не стартувала.

Хто переміг на етапі Кубка світу з крос-кантрі в Нове-Место

На подіумі другого старту опинилися ті ж три велосипедистки, що і в четвер. Але незмінна позиція лише у нідерландки Анн Терпстри - вона друга. Переможниця першого старту Лоан Леком цього разу "бронзова", а Паулін Ферран Прево, яка була третьою, - "золота".

Результати Кубка світу з крос-кантрі в Нове-Место

  1. Паулін Ферран Прево (Франція) - 1:14:07.3
  2. Анн Терпстра (Нідерланди) +21.5
  3. Лоан Леком (Франція) +1:09.8
  4. Ребекка Макконнелл (Австралія) +1:23.3
  5. Лаура Штіггер (Австрія) +1:29.4

...

12. Яна Беломоіна (Україна) +3:50.1

Що далі

  • На наступних вихідних кульмінація швидкісного сезону для крос-кантрі: чемпіонат світу в Австрії. Жіноча гонка відбудеться в суботу, 10 жовтня.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start