Під Авдіївкою українські військові взяли у полон російського солдата за допомогою БПЛА

Під Авдіївкою українські військові взяли у полон російського солдата за допомогою БПЛА

Під Авдіївкою українські військові взяли у полон російського солдата за допомогою БПЛА
Фото: Нацгвардія/Facebook

На Авдіївському напрямку українські військові з 47-ї окремої механізованої бригади взяли у полон російського солдата за допомогою безпілотника.

Про це повідомила пресслужба 47-ї окремої механізованої бригади.

"Воїни 47 окремої механізованої бригади побачили на полі бою загарбника, який не орієнтувався в просторі. Як потім ми вже дізналися, його мали рятувати "свої" за допомогою корегування дрона. Але наш безпілотник викликав більше довіри й окупант пішов в напрямку українських військових", — розказали у пресслужбі бригади.

За інформацією військових, полоненим виявився 47-річний росіянин Алєксєй, який 22 роки відбував покарання у місцях позбавлення волі. У наплічнику, який він мав при собі, був український прапор.

"За те, що він прийшов вбивати українців – губернатор заплатив йому 169 тисяч рублів, однак тих грошей він не бачив, бо дав картку своєму "товаришу", який мав їхати в магазин, але той загинув. Взагалі Алєксєй говорить, що він за мир", — розказали в 47-й ОМБр.

За інформацією командувача операційно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександра Тарнавського, російському полоненому забезпечили належне поводження та передали відповідним органам.

"Завдяки постійному поповненню "обмінного фонду" маємо підстави для звільнення з неволі українських воїнів. Лише за останній тиждень в операційній зоні ОСУВ "Таврія" взято в полон більше десятка "алєксєїв"", — додав Тарнавський.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок