Олександр Сирський нагородив військового з Рівненщини відзнакою "За особисту хоробрість"

Олександр Сирський нагородив військового з Рівненщини відзнакою "За особисту хоробрість"

 Роман Галацан разом з Олександром Сирським
Фото: 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка

Піхотинець з Рівненщини Роман Галацан отримав відзнаку "За особисту хоробрість". Під час мінометного обстрілу він допоміг пораненому побратиму та евакуював його. Нагородження проводив Олександр Сирський 7 лютого, ще на посаді командувача сухопутних військ.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі 92 бригади ЗСУ імені кошового отамана Івана Сірка.

Солдат Роман Галацан — піхотинець 22 окремого мотопіхотного батальйону 92 ОШБр. Чоловік до мобілізації працював таксистом. Військовий, який служить на передовій два місяці, отримав нагороду командувача Сухопутних військ "За особисту хоробрість"Нагрудний знак "За особисту хоробрість в бою" є вираженням визнання і вдячності за надзвичайну особисту хоробрість в бою та військовий героїзм. Цей нагрудний знак несе в собі важливе військове значення, яке виражається в нагородженні за високі стандарти особистої хоробрості в бою..

"Скромний і спокійний, але в екстремальній ситуації проявив себе, як хоробрий та мужній воїн. Під масованим мінометним обстрілом противника оборонець самостійно дістався пораненого побратима, надав йому першу допомогу і буквально на собі виніс до точки евакуації, при цьому ще й морально підтримував. І таких випадків відваги захисника кілька", — зазначили у пресслужбі.

Під час нагородження генерал-полковник Олександр Сирський вручив відзнаки для гранатометників, аеророзвідників, водіїв, кулеметників, снайперів та інших військовослужбовців 92 ОШБр — "Золотий хрест", "Хрест хоробрих", "Щит переможця", "За звитягу" та "За особисту хоробрість".

Олександр Сирський — новий головнокомандувач ЗСУ

Увечері 8 лютого президент України Володимир Зеленський повідомив, що звільнив генерала Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ та призначив на це місце генерал-полковника Олександра Сирського, який до цього командував Сухопутними військами. Що відомо про нового головнокомандувача ЗСУ — детальніше у матеріалі Суспільного.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок