У Запорізьких медіа чоловіки згадуються втричі частіше ніж жінки

У Запорізьких медіа чоловіки згадуються втричі частіше ніж жінки

У Запорізьких медіа чоловіки згадуються втричі частіше ніж жінки Unsplash

У Запорізьких медіа чоловіки згадуються втричі частіше ніж жінки - такого висновку дійшли експерти ГО "Інститут масової інформації" та “Детектора медіа” у вересні 2020 року.

У запорізьких медіа жінки згадуються приблизно втричі рідше, ніж чоловіки — в середньому, у 34% матеріалів. Найбільшу кількість жінок запрошували в якості експерток на телеканалах (у 53% випадків). Найменше експерток у матеріалах онлайн-видань (21%). Дещо інший показник у друкованих медіа, так, жінки є експертками в 28% матеріалах.

Найчастіше згадували про жінок у криміналі, освіті, медицині і культурі. Співвідношення жінок-героїнь та чоловіків-героїв у теле- та радіорограмах 43% до 57%. А жінок-експерток трохи більше, ніж чоловіків-експертів — 53% до 47%.

У сюжетах про школярів зазвичай показують матерів. Також в сюжетах про рукоділля та різного роду домашні господарства - часто героїні саме жінки.

Як експертки виступають представниці державних органів влади, благодійних фондів і громадських організацій. А ось на політичні й економічні теми здебільшого говорять чоловіки.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди