Під час російської атаки по Києву загинула Світлана Мильченко із Полтавщини

Під час російської атаки по Києву загинула Світлана Мильченко із Полтавщини

Під час російської атаки по Києву загинула Світлана Мильченко із Полтавщини
Фото: Зіньківська громада/Тетяна Джафарова/Суспільне

7 лютого Росія здійснила ракетну атаку на Україну. У Голосіївському районі столиці внаслідок обстрілу сталася пожежа у житловому будинку. У квартирі загинула Світлана Мильченко із Зіньківської громади.

Про це Суспільному 9 лютого розповіла перша заступниця міського голови Інна Авраменко.

9 лютого у селі Велика Павлівка Зіньківської громади поховали Світлану Мильченко. Вона загинула 7 лютого 2024-го у Києві. Тоді через атаку РФ у Голосіївському районі сталася пожежа у 18-поверховому житловому будинку.

Жінці було 32-роки. У неї залишилися батьки, сестра Валентина, чоловік Дмитро та син Дем’ян.

"Рік вручення диплому співпав із початком Майдану, і Світлана разом зі своїм коханим Дмитром пішла боронити гідність України. Рятувала поранених у Михайлівському соборі, готувала обіди для учасників Революції. Вона очолювала ГО «Живі», завдяки Світлані було знайдено та повернуто добрі імена 150 репресованим односельцям. Мріяла про встановлення Алеї пам’яті репресованим землякам у Великій Павлівці", — повідомили на сайті громади.

Що відомо про атаку РФ 7 лютого

Російська армія вранці 7 лютого масовано атакувала Київ ракетами. Внаслідок обстрілу постраждали близько 40 людей. Відомо про чотирьох загиблих. Також пошкоджена інфраструктура. Сили протиповітряної оборони над Києвом та в районі столиці знищили приблизно два десятки ракет.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок