В Ужгороді волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" проводять "Ведмежі чаювання"

В Ужгороді волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" проводять "Ведмежі чаювання"

Зустріч для волонтерів "Ведмежі чаювання" провели в Ужгороді. Організовує такі вечори громадська організація "Рух підтримки закарпатських військових".

"Ведмежі чаювання" закарпатські волонтери започаткували кілька місяців тому. Зустрічі проводять ввечері щосереди.

"Ми вигадали таку ідею проводити щосереди тут такі чаювання, де ми збираємося, запрошуємо кожного разу якогось цікавого спікера. Були лекції, були майстер-класи, чи просто спілкування", — розповів волонтер Сергій Денисенко.

Цього разу замість чаю — вино. Волонтери говорили про міфи та реалії закарпатського виноробства. Дегустували напої від переможців фестивалю "Червене вино — 2024". Фестиваль через війну в звичному форматі не проводили.

"Була професійна дегустація. Вона була закрита. На дегустації було сім сомельє, дегустаторів, які входять в Асоціацію сомельє України, Угорщини, Словаччини. Це була абсолютно професійна, незалежна, об’єктивна дегустація", — зазначає підприємець Віктор Стинич.
В Ужгороді волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" проводять "Ведмежі чаювання"
Фото: Тетяна Рожновська | Суспільне Ужгород

Дегустація — лише привід зібратися, розповідає волонтерка Еліна Рєзнікова.

"Люди, напевно, бояться: як це стати волонтером? Я нікого не знаю. А прийдуть сюди і в такій невимушеній обстановці побачать, що тут такі самі люди, а хтось має спільних знайомих і таким чином, можливо, долучиться і будуть допомагати", — додає Еліна Рєзнікова.

"Ведмежі чаювання" проводять безкоштовно, охочі можуть долучитися до зборів. У приміщенні є скриня для грошей.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок