Майже удвічі дешевше: головний офіс банку "Січ" в історичному центрі Києва повторно виставлять на продаж

Майже удвічі дешевше: головний офіс банку "Січ" в історичному центрі Києва повторно виставлять на продаж

Головний офіс банку "Січ" в історичному центрі Києва повторно виставлять на продаж
Головний офіс банку "Січ" у Києві. Фото: ФГВФО

14 лютого 2024 року в системі Prozorro.Продажі відбудеться повторний аукціон з продажу активів банку "Січ", що ліквідується Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна — 87,3 млн грн. Заявки на участь в аукціоні можна подати до 20:00 13 лютого.

Про це інформує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Колишній головний офіс банку "Січ", загальною площею понад 2,5 тис. кв. м, займає 1-4 поверхи сучасного 22-поверхового будинку преміумкласу.

"У складі лота — офісна будівля банку, основні засоби (4857 одиниць), картки на пальне та капітальні вкладення в приміщення дизельної-чилерної в офісі", — йдеться у повідомленні.

Торги проходитимуть за англійською моделлю аукціону з покроковим підвищенням початкової ціни. Участь у торгах можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім Російської Федерації або осіб, пов'язаних з державою-агресором.

Детальна інформація про активи та умови участі у торгах — за посиланням. Публічний паспорт активу доступний для перегляду тут.

Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами банку "Січ", зазначили у Фонді гарантування вкладів.

Офісне приміщення банку "Січ" на торги виставляється не вперше. Стартову ціну лота знизили майже удвічі. Торік у листопаді у Фонді гарантування вкладів хотіли вторгувати за будівлю щонайменше 154 млн грн.

У січні 2022 року Нацбанк України визнав неплатоспроможним банк "Січ". Фінустанова не виконала у встановлений договором термін своїх зобов’язань перед НБУ за кредитами рефінансування через недостатність коштів.

На початок