Допомога Київщині: очільник КОВА Кравченко зустрівся з послом Румунії Мікулою. Про що домовилися

Допомога Київщині: очільник КОВА Кравченко зустрівся з послом Румунії Мікулою. Про що домовилися

Очільник КОВА Кравченко зустрівся з послом Румунії Мікулою
Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко провів робочу зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні Александру Віктором Мікулою. 7 лютого 2024 року. Фото: КОВА

Сьогодні, 7 лютого 2024 року, керівник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко провів робочу зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні Александру Віктором Мікулою. Йшлося про відбудову Київщини, допомогу військовим та внутрішнім переселенцям.

Про це поінформував очільник КОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

За словами посадовця, говорили, зокрема, про підтримку військових та посилення безпекових заходів.

"Продовження атак з боку Росії потребує збільшення кількості мобільних вогневих груп, адже йдеться, в першу чергу, про життя людей. Тому є необхідність у додаткових автівках, які дозволяють швидко реагувати на всі виклики, а також у спеціальному обладнанні", — зазначив Кравченко.

Ще одна тема — підвищення якості медичних послуг в області.

"Медзаклади Київщини на сьогодні надають послуги не лише мешканцям області, а і значній кількості ВПО. Тому потреба у придбанні сучасного медичного обладнання для двох обласних лікарень для дорослих та дитячої лікарні вкрай актуальна. Обласна адміністрація готова до співпраці в цьому питанні в тому числі й на умовах співфінансування", — розповів очільник області.

Під час зустрічі йшлося і про відбудову регіону.

"Чимало допомагають саме міжнародні партнери, оскільки відбудова потребує колосального обсягу коштів. Тому, в разі готовності, наші партнери можуть обрати будь-який об’єкт і супроводжувати його відновлення на всіх етапах — від розробки проєкту до введення в експлуатацію", — йдеться у дописі посадовця.

Руслан Кравченко поінформував, що посол Румунії в Україні Александру Віктор Мікула запевнив, що Румунія розгляне всі можливості для продовження допомоги не лише на урядовому рівні, а також через європейські неурядові організації.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі своїм румунським колегою Клаусом Йоханнісом. Домовилися розпочати роботу над двосторонніми гарантіями безпеки.

На початок