На Полтавщині засудили чоловіка через наїзд машиною на знайомого, який ремонтував авто

На Полтавщині засудили чоловіка через наїзд машиною на знайомого, який ремонтував авто

Вирок суду щодо тілесних ушкоджень у Кременчуці: що відомо
Зображення ілюстративне. Фото: Pexels/Sora Shimazaki

У Полтавській області суд призначив покарання чоловікові за умисне ушкодження середньої тяжкості, спричинене знайомому. Це сталося внаслідок наїзду автомобілем.

За даними правоохоронців, події сталися у листопаді 2020-го року. Уродженець міста Кременчук віддав на ремонт знайомому свій автомобіль. Після виконання робіт, коли машину треба було забрати, між чоловіками виник конфлікт, після чого власник машини здійснив наїзд на знайомого. Про це стало відомо з вироку у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У тексті йдеться, що обвинувачений вини не визнав. У суді пояснив, що знайомий затягував із ремонтом авто, а також його не влаштувала якість робіт. Він сів у машину і дивився у телефон, а потім підняв очі і не побачив потерпілого. Виявив його уже на землі. Як чоловіку упав чи ліг, обвинувачений не помітив.

Сам потерпілий вказав на засіданні, що обвинувачений намагався поїхати з гаража, не оплативши послуги з ремонту. Цьому чоловік намагався перешкодити і став перед автомобілем, яким на нього потім здійснили наїзд.

На судово-медичній експертизі виявили у потерпілого переломи, що відповідають ушкодженням середньої тяжкості. Чоловік лікувався у травматолога, йому наклали гіпс.

Справу розглядали в Автозаводському райсуді Кременчука. Обвинуваченого визнали винним і призначили йому два роки позбавлення воліПозбавлення волі – кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи з іспитовим строком один рік. Крім того, він має сплатити потерпілому понад 20 тисяч гривень. Це гроші за матеріальну та моральну шкоду, а також відшкодування за витрати на адвоката.

Оскаржити вирок суду можна впродовж 30 днів від проголошення.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок