В Ірпені відкрився Центр психосоціальної підтримки

В Ірпені відкрився Центр психосоціальної підтримки

В Ірпені відкрився Центр психосоціальної підтримки
Центр психосоціальної підтримки. Фото: Ірпінська міська рада/Telegram

В Ірпінській громаді на Київщині відкрився Центр психосоціальної підтримки від Товариства Червоного Хреста України. Відтепер, зокрема, маленькі жителі міста зможуть приходити туди на безкоштовні заняття.

Про це повідомляє у Telegram міський голова Олександр Маркушин.

Зазначається, що в Центрі в ігровій кімнаті обладнали стіл з кінетичним піском, басейн із кульками, настільний футбол та хокей.

В Ірпені для дітей відкрився Центр психосоціальної підтримки
Центр психосоціальної підтримки. Фото: Ірпінська міська рада/Telegram

"Тут діти зможуть ліпити, малювати, грати в розвиваючі ігри, складати пазли, і, головне — ділитись зі спеціалістами центру почуттями. А спілкування під час гри з однолітками допоможе відчувати себе менш тривожно, ніж наодинці", — сказав Маркушин.

В Ірпені для дітей відкрився Центр психосоціальної підтримки
Дитина у Центрі психосоціальної підтримки. Фото: Ірпінська міська рада/Telegram

За його словами, Центр можуть відвідувати діти від 3 до 16 років, які потребують психологічної підтримки. Фахівці працюватимуть там із понеділка по п'ятницю із 10:00 до 18:00. Адреса: м. Ірпінь, вул Северинівська, 120-А.

Записатись на заняття можна одразу у Центрі. У будівлі є укриття, де діти зможуть безпечно продовжувати заняття під час повітряних тривог, зауважив міський голова.

Окрім того, в Центрі облаштована зона для підтримки дорослих, кімната для проведення тренінгів, навчальних сесій для населення та волонтерів.

Що відомо про допомогу ірпінчанам

В Ірпінському клубі творчості "Дивосвіт" відкрили сенсорну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами. Проєкт реалізували в рамках підписаного меморандуму із благодійною організацією СОС Дитячі Містечка.

У місті представники німецьких благодійних фондів планують відкриття соціальної крамниці для потребуючих жителів. Це місце, де можна буде за символічну плату отримати необхідний набір гуманітарної допомоги.

Міська влада Ірпеня та селищні голови Гостомеля і Коцюбинського підписали меморандум про співпрацю. Це допоможе ефективніше вирішувати нагальні для усіх трьох громад питання і дасть більше можливостей для розвитку.

Жіночий простір "Вільна" в партнерстві із Представництвом Данської Ради у справах біженців в Україні організовували юридичні консультації для жителів Ірпінської громади та ВПО.

Ірпінь та мексиканське місто Тлахомулько офіційно стали містами-побратими. Вони співпрацюватимуть у сферах культури, освіти, медицини та економіки. Також побратимом стало канадське місто Нью-Брансвік.

На початок