Вбивство через необережність: на Полтавщині засудили жінку, яка хотіла врятувати матір

Вбивство через необережність: на Полтавщині засудили жінку, яка хотіла врятувати матір

У Полтавській області сталося вбивство з необережності: що відомо
Зображення ілюстративне. Ілюстративне фото: Pexels

У Миргородському районі судили жінку за вбивство матері через необережність. Їй призначили позбавлення волі із іспитовим строком.

За даними правоохоронців, подія сталася у вересні 2023-го року. Обвинувачена у суді розповіла про те, що матері було 85, приблизно три роки вони проживали разом. Жінка через стан здоров’я погано пересувалася і часто падала, тому ходила лише у будинку та на подвір’ї. Про це стало відомо з вироку у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

За словами обвинуваченої, коли вона з донькою в один вечір повернулася додому, побачила матір, яка впала у ванній. Жінці допомогли дійти до ліжка, а приблизно за годину знову виявили, що вона упала на підлогу. При цьому, ймовірно, вона отримала подряпини та садна обличчя.

Обвинувачена розповіла, що намагалася підняти матір, але випадково знову впустила її на підлогу.

"При падінні мати вдарилась головою об підлогу. Виявивши, що матір після цього не подає ознак життя, обвинувачена почала проводити реанімаційні заходи, спочатку продувала їй рот, а після цього робила непрямий масаж серця, натискаючи на грудну клітину двома руками", ― йдеться у тексті вироку.

На судово-медичній експертизі виявили на тілі померлої, зокрема, крововиливи, синці та рани на голові, а також перелом 21 ребра. Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть, пенсіонерка померла через травматичний шок, множинні перелами ребер і травму грудної клітини.

Справу розглянули у Шишацькому райсуді Полтавської області. Обвинуваченій інкримінували вбивство через необережність. Її визнали винною і призначили 3 роки і 6 місяців позбавлення воліПозбавлення волі – кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи з іспитовим строком 1 рік і 6 місяців. У цей час жінка має періодично з’являтися до органів з питань пробації, не виїжджати з країни без погодження, а також повідомляти про зміну місця проживання, роботи чи навчання.

Вирок можна оскаржити впродовж 30 днів з моменту проголошення.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок