"Україні потрібні сила, свіжа енергія та лідерство". Зеленський обговорив зі Шмигалем посилення політики ветеранів

"Україні потрібні сила, свіжа енергія та лідерство". Зеленський обговорив зі Шмигалем посилення політики ветеранів

Президент України Володимир Зеленський поінформував, що сьогодні, 5 лютого, обговорив з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем посилення політики героїв – політики ветеранів.

Про це глави держави сказав під час свого звернення.

"Кроки, які подолають наявні проблеми в цій сфері й додадуть упевненості нашим людям. Кроки перезавантаження – і не тільки в цьому напрямі. За всієї поваги до пані міністра, це питання виключно менеджменту. Україні потрібні сила, свіжа енергія й достатнє лідерство в кожній сфері. Ми повинні перемогти в цій війні. І зробити цього року максимум, тобто навіть більше, ніж можливо. Україна переможе", — сказав Зеленський.

Президент додав, що провів сьогоднішній робочий день у трьох областях України.

"Дніпровщина, Кропивницький і область, Черкащина. Всюди серед головних питань – зміцнення РЕБ, засобів радіоелектронної боротьби, посилення нашої ППО. Кілька важливих доручень щодо цього є сьогодні", — сказав Зеленський.

5 лютого міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна написала заяву на звільнення з посади. Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук поінформував, що заяву буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні.

5 грудня 2023 року в Комітеті ВР України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбувся перший звіт Лапутіної за роки її перебування на посаді. Після звіту члени громадської ради при міністерстві висловили незадоволення роботою Лапутіної. Зокрема, критикували за погану комунікацію з ветеранами, затримку створення національного військового меморіального кладовища, а експериментальну програму "Помічник ветерана" не вважають корисною.

На початок