"Київгаз" попередив споживачів про нову шахрайську схему

"Київгаз" попередив споживачів про нову шахрайську схему

Шахрайська схема від псевдопрацівників Київгазу: беруть гроші за перевірку обладнання
Аварійна служба "Київгазу". Фото: "Київгаз"/Facebook

У Києві зафіксовані випадки шахрайства з боку невідомих, які представляються співробітниками газової служби. Аферисти ходять по квартирах і вимагають від людей гроші за начебто "планову перевірку витоку газового обладнання", хоча жодних робіт не проводять.

Про це йдеться у дописі "Київгазу" у Facebook.

Комунальники нагадують киянам, що без попередження від "Київгазу" по домівках ходять лише контролери або працівники аварійної служби. Водночас про планові роботи на газовому обладнанні попереджають заздалегідь.

Як зауважили представники "Київгазу", з січня у багатоповерхівках столиці почали роботи з техобслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Про заплановані заходи мешканці можуть дізнатися з оголошень у під’їздах. Графіки робіт є на сайті компанії.

"Наші працівники завжди одягнені у форму з логотипом "Київгазу". При собі вони обов'язково мають завірені посвідчення з вказаними ПІБ та посадою. Фахівці "Київгазу" не ходять "по квартирах" з пропозицією надати послугу, не пропонують купити у них чи встановити якісь газові прилади", — наголошують у відомстві.

Про потребу ремонту газового обладнання споживачі можуть повідомляти до контакт-центру за номерами 097 495-11-04, (044) 495-04-04 або залишити заявку на сайті. Після проведення ремонту газовики передають громадянам акт-наряд.

Восени минулого року у соцмережах поширювали чутки про начебто "скасування плати за розподіл газу" для українців. У компанії "Київгаз" тоді попереджали, що такі повідомлення неправдиві і публікуються для збору персональних даних споживачів з метою шахрайства.

На початок