Зрівняли на 120+2, тричі були в ударі від поразки. Як "Мілан" ледь не вилетів у кваліфікації ЛЄ AP

"Мілан" був у кроці від гучного вильоту з єврокубків.

На стадії плей-оф кваліфікації Ліги Європи італійський "Мілан" поїхав у гості до португальського "Ріу Аве". Титулований італійський клуб вважався фаворитом зустрічі, відкрив рахунок в другому таймі, але потім господарі зрівняли - 1:1.

Зрештою, команди не змогли виявити переможця в основні 90 хвилин. І далі уже "Мілану довелося рятуватися"

Що сталося

На старті овертайму "Ріу Аве" вдалося забити на 91-й хвилині. На 120+1 португальці залишилися в меншості, а за хвилину "Мілану" вдалося зрівняти рахунок. Відтак, гра перейшла до серії пенальті.

Команди били 11-метрові 24 рази! Деяким гравцям довелося пробивати пенальті двічі.

При цьому "Ріу Аве" тричі отримували перевагу: їм потрібно було забити свій гол, і португальці проходили б далі. Але всі свої спроби вони змарнували: тричі потрапили по штангах воріт "Мілана"!

Пенальті били навіть голкіпери, а доля переможця визначилася лише після 24-го удару, коли гравець "Ріу Аве" Адерлан не забив , тим самим "Мілан" переміг в цій серії.

Останній пенальті у складі італійців реалізував данець Сімон К'єр. Саме це удар вивів "Мілан" до групової стадії Ліги Європи.

Що було після матчу

"Мілан" зі скрипом пройшов до групового етапу Ліги Європи, і продовжив найдовшу свою серію без поразок за 20 років - до 21-го матчу.

Головний тренер італійців Стефано Піолі назвав цей матч чарівний, але зазначив, що для команди було би ганьбою не пройти цей раунд.

"Це була насправді чарівна ніч, для нас було б соромно не пройти плей-оф", - сказав тренер "Мілана" Стефано Піолі. "Ця перемога дає нам сили продовжувати працювати і перемагати".

"Ріу Аве" - "Мілан". Хайлайти матчу та серії пенальті

"Мілан" пройшов до групи та зайняв місце у третьому кошику перед жеребкуванням групового етапу Ліги Європи сезону 2020/21.

Жеребкування групового етапу Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 2 жовтня, о 14:00 за Києвом.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start