На сесії Житомирської облради розглянуть питання дофінансування ФК "Полісся"

На сесії Житомирської облради розглянуть питання дофінансування ФК "Полісся"

На сесії Житомирської облради розглянуть питання дофінансування ФК "Полісся" Суспільне Житомир

8 жовтня на сесії Житомирської обласної ради розглянуть питання щодо дофінансування та виділення другого траншу грошей для діяльності футбольного клубу "Полісся".

Про це 1 жовтня під час брифінгу розповів голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. За його словами, цього року фінансування з обласного бюджету різних напрямків, пов'язаних з діяльністю ФК "Полісся", становитиме рекордну суму грошей:

"У 2020 році видатки обласного бюджету на фінансування різних напрямків пов'язаних з діяльністю ФК "Полісся" складуть майже 18 мільйонів гривень. Із них майже 3,5 мільйонів гривень на фінансування і утримання клубу. Це рекордна сума за останні роки. Ця сума включає в себе безпосередньо субвенцію на підтримку клубу. Перший транш – 1,3 мільйони гривень команда вже отримала. Питання щодо наступного траншу буде розглянуте на сесії Житомирської обласної ради, яка відбудеться 8 жовтня".

Крім того, Віталій Бунечко каже, що не підписував меморандум з міською радою щодо співфінансування ФК "Поліссся":

"Яка угода? Жодної угоди між ФК "Полісся", областю і містом немає, як такої. У нас є кошти, які ми використовуємо на утримання всього футболу, куди входить і футбольний клуб "Полісся".

На сесії Житомирської облради розглянуть питання дофінансування ФК "Полісся"Суспільне Житомир

На сесії Житомирської облради розглянуть питання дофінансування ФК "Полісся"

Директор футбольного клубу "Полісся" Володимир Загурський каже, що меморандум про спільне фінансування ФК "Полісся" з обласного та міського бюджетів був підписаний:

"Був підписаний меморандум про співфінансування з відповідних бюджетів. Я тут працюю з 2018 року, у нас завжди було майже рівноцінне фінансування. Наприклад, в минулому 2019 році за підсумком ФК "Полісся" отримав 4,6 мільйонів з міської ради і з обласної ради 4 мільйони".

Бюджет ФК "Полісся" у Другій лізі становив 9,6 мільйонів гривень. За словами Володимира Загурського, міська рада виділила 4 мільйони 800 тисяч гривень, а обласна рада недофінансувала 3,5 мільйони гривень. Цього сезону ФК "Полісся" грає в Першій лізі, тому для діяльності клубу необхідно 15 мільйонів гривень.

Автор: Леонід Харшан

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start