Магучіх - про пропозиції зміни громадянство та суми призових на турнірах

Магучіх - про пропозиції зміни громадянство та суми призових на турнірах

Магучіх - про пропозиції зміни громадянство та суми призових на турнірах Twitter Diamond League

Ярослава Магучіх назвала країни, які пропонували змінити громадянство.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх розповіла про свої заробітки, хто пропонував їй змінити громадянство та про придбання власної квартири. Про це 19-річна спортсменка розповіла в інтерв'ю YouTube-каналу "ОТДУШИВДУШУ".

На питання, чи пропонувала якась країна змінити громадянство Ярославі, вона відповіла:

Так. І тренеру пропонували. Але ми відмовилися. Білорусь, Німеччина, США. Говорили, що поїду вчитися, потім поміняю і все буде у мене в житті ОК. Такі ось їх слова. А тренеру пропонували працювати в Китаї з дівчинкою. Говорили, що це не завадить працювати зі мною. Так а чого мені переїжджати? У мене є контракт зі спонсором і мені цього вистачає, щоб я нікуди не їздила. У мене до 2027 року. Коли я стрибнула срібло в Досі, то контракт продовжили, суму підняли і я подумала: "А чому б і ні?"", - сказала Магучіх.

Також Ярослава розповіла про те, скільки їй платять за результати на змаганнях. За її словами, Міжнародна федерація легкої атлетики платить лише за місце, а не за участь.

"За срібну медаль у Досі прийшли 30 тисяч доларів. Також у спортсменів є контракт із якоюсь фірмою. Там вони отримують свої бонуси", - додала Магучіх.

Читайте також: Переможний дубль українок. Левченко перемогла Магучіх на етапі Діамантової ліги в Римі

Вона додала, що на офіційному сайті Діамантової ліги написані премії. Так, за перше місце спортсмен отримує 10 тисяч доларів, а в фіналах - 50 тисяч. Проте, за словами Ярослави, цього року за перше місце заплатили шість тисяч доларів, а фіналів не було.

Ярослава Магучіх двічі виграла етапи "Діамантової ліги", одного разу виборола срібні медалі. відповідно, цього сезону вона заробила 16 тисяч доларів, оскільки, за другі місця в "Діамантовій лізі" давали по чотири тисячі доларів.

Читайте також: Ярослава Магучіх перемогла на етапі Діамантової ліги. Друге місце — у Левченко

Що відомо

  • Цього сезону Магучіх виступала на п'яти стартах: в її активі дві перемоги та три других місця.
  • Також Ярославаа розділила з Юлією Левченко найкращий результат сезону - два метри.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start