Беломоіна зробила ривок на 23 місця на першому старті Кубка світу в сезоні

Беломоіна зробила ривок на 23 місця на першому старті Кубка світу в сезоні Federico Furlani

Українська мантиунбайкерка зупинилася в двох кроках від топ-10.

Українська велосипедистка Яна Беломоіна, яка змагається в дисципліні крос-кантрі, фінішувала 12-ю на першому етапі Кубка світу в чеському Нове-Место.

Яна відстала більш ніж на три хвилини від переможниці заїзду, 21-річною француженки Лоани Леком.

Беломоіної довелося пробиратися на вершину з задніх стартових рядів: українка фінішувала тільки 35-ю в кваліфікаційному старті XCC, тож стартова позиція в Яни була далеко не найкращою. Уже після першого кола Беломоіній вдалося зробити різкий ривок та піднятися на 12-е місце, однак в подальшому поборотися за вищі позиції українка не змогла.

Перемогу в гонці здобула Лоана Леком - дебютанка дорослих етапів Кубка світу. Друге місце на останньому колі у боротьбі з чемпіонкою світу Пауліною Ферран Прево здобула нідерландка Анн Терпстра.

• 12. Яна Беломоіна (Україна) +3:22

Це перший етап Кубка світу з маунтинбайку в 2020 році. Наступний старт у крос-кантрі запланований на неділю, 4 жовтня. Кваліфікація на недільну гонку відбудеться в п'ятницю, 2 жовтня.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start