На Львівщині депутат райради отримав підозру за махінації із землею

На Львівщині депутат райради отримав підозру за махінації із землею

На Львівщині депутат райради отримав підозру за махінації із землею
Фото ілюстративне: Нацполіція України

На Львівщині депутату однієї із місцевих райрад повідомили про підозру за махінації із землею на 6 мільйонів гривень. За даними слідства, перебуваючи на посаді голови сільради, фігурант незаконно відчужив землі комунальної власності приватним особам. Одну із ділянок він оформив на свою дружину.

Про це повідомили у департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

"Як встановили оперативники Управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції, посадовець провернув оборудку з землями Національної академії аграрних наук (НААН). Перебуваючи на посаді голови сільради, своїми рішеннями, без належного погодження з НААН, збільшив межі одного з сіл Львівщини та змінив форму власності цих земель з державної на комунальну", – мовиться в повідомленні.

Потім земельні ділянки поблизу Львова фігурант передавав у приватну власність. Відтак незаконно відчужено 4 га землі, а сума збитків сягає 6 мільйонів гривень.

На підставі зібраних доказів колишньому голові сільради, а нині чинному депутату однієї з місцевих районних рад, повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем та легалізації майна одержаного злочинним шляхом.

"Також підозру отримав і суб’єкт господарської діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії, який займався розробкою проєктно-технічної документації. Йому інкримінують ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України", – повідомили правоохоронці.

Проводяться заходи з повернення земель у державну власність.

На початок