13 кандидатів: хто балотується на посаду мера Черкас – досьє

13 кандидатів: хто балотується на посаду мера Черкас – досьє

13 кандидатів: хто балотується на посаду мера Черкас – досьє
Суспільне Черкаси

Усього в Черкасах на посаду міського голови зареєстрували 13 кандидатів. Подаємо інформацію про кожного із них за прізвищами в алфавітному порядку.

Кандидати в мери
Анатолій Бондаренко. Суспільне Черкаси

Хто такий Бондаренко

Анатолій Бондаренко балотується від партії "За майбутнє". Народився у смт Лисянка Черкаської області. Громадянин України. 46 років. Одружений, має четверо дітей. Освіта – вища, фах "економіка й підприємництво". 2007-2010 роки працював заступником гендиректора аграрної компанії "Нібулон". Із листопада 2010 до липня 2020 року очолював обласний осередок політичної партії "Батьківщина". Із березня 2015 – міський голова Черкас. У липні 2020 приєднався до партії "За майбутнє".

Кандидати в мери
Сергій Воронов. Суспільне Черкаси

Хто такий Воронов

Сергій Воронов балотується від партії "Свобода". Народився в селі Родниківка Кіровоградської області. Громадянин України. 32 роки. Вищі освіти за фахом "міжнародні відносини", "менеджмент", "банківська справа", "держуправління". Одружений, дітей немає. Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради із 2018 року. Із 2010 – член політичної партії "Свобода". Із 2015 депутат Черкаської облради (фракція політичної партії ВО "Свобода").

Кандидати в мери
Віктор Євпак. Суспільне Черкаси

Хто такий Євпак

Віктор Євпак балотується від партії "Голос". Народився в Черкасах. Громадянин України, 35 років. Одружений, має двох дітей. Освіта – вища, фах "право". Директор IT-компанії "eKreative", співзасновник ГО "Cherkasy IT Cluster". У 2019 балотувався в народні депутати України по одномандатному округу №194 від партії "Голос".

Кандидати в мери
Олександр Згіблов. Суспільне Черкаси

Хто такий Згіблов

Олександр Згіблов балотується від "Партії вільних демократів". Народився у місті Каражалі в Казахстані. Громадянин України. 57 років. Освіта – вища, за фахом "інженерія". Одружений, має двох дітей. Нині директор ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО". Депутат Черкаської міськради 7-го скликання від "Партії вільних демократів".

Кандидати в мери
Віталій Ільченко. Суспільне Черкаси

Хто такий Ільченко

Віталій Ільченко балотується від "Слуги народу". Народився в Києві. Громадянин України. 45 років. Освіта – вища за фахом "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств". Одружений, має двох дітей. Директор аграрного підприємства "UKRAVIT". Політичною діяльністю попередньо не займався, не був членом політичних партій.

Кандидати в мери
Сергій Кудактін. Суспільне Черкаси

Хто такий Кудактін

Сергій Кудактін балотується від "Європейської Солідарності". Народився в Черкасах. Громадянин України. 38 років. Освіта – вища, за спеціальностями "історія" та "держуправління". Одружений, має двох дітей. Із 2000 по 2010 роки – член партії ВО "Батьківщина". 2005 р. – обраний депутатом Черкаської міськради (від фракції "Удар Віталія Кличка"). У 2016 році балотувався до Черкаської міськради від фракції "УДАР", не пройшов. 2018-2020 – голова Черкаської організації партії "Європейська Солідарність".

Кандидати в мери
Дмитро Кухарчук. Суспільне Черкаси

Хто такий Кухарчук

Дмитро Кухарчук балотується від партії "Національний корпус". Народився в місті Вінниця. Громадянин України. 30 років. Освіта – вища, за спеціальностями "економіка й менеджмент" та "філософія". Одружений, дітей немає. Засновник громадської організації "Спортклуб «Амброскросфайт»", бойовий офіцер в запасі. Із 2016 року очолює обласний осередок політичної партії "Нацкорпус". У 2019 році балотувався до ВР як самовисуванець, не пройшов.

Кандидати в мери
Олександр Литвин. Суспільне Черкаси

Хто такий Литвин

Олександр Литвин балотується від партії "Ошукані українці". Народився в селі Сегединці на Черкащині. Громадянин України. 56 років. Освіта – вища, за фахом "правознавство". Одружений, має сина. У 2001-2005 роках працював на посаді прокурора Черкаської області. Заступник голови Черкаської обласної громадської організації "Союз юристів України". У березні 2020 р. став головою політичної партії "Ошукані українці". Попередньо на виборні посади не балотувався та не обирався.

Кандидати в мери
Валерій Макеєв. Суспільне Черкаси

Хто такий Макеєв

Валерій Макеєв балотується від партії "Пропозиція". Народився в місті Золотоноша на Черкащині. Громадянин України. 57 років. Вищі освіти за спеціальностями "менеджмент", "право", "інженерія". Одружений, має сина. Адвокат. У 2019 році висувався в нардепи від партії "Сила й честь".

Кандидати в мери
Анатолій Нужний. Суспільне Черкаси

Хто такий Нужний

Анатолій Нужний балотується від партії "Наш Край". Народився в Черкасах. Громадянин України, 37 років. Освіта – вища за фахом "право", "менеджмент". Одружений, має двох дітей. Із 2018 року голова Черкаської обласної організації політичної партії "Наш край". У 2015 році був обраний депутатом Чорнобаївської районної ради.

Кандидати в мери
Юлія Погостінська. Суспільне Черкаси

Хто така Погостінська

Юлія Погостінська балотується від політичної партії "Опозиційна платформа − За життя". Народилася в Запоріжжі. Громадянка України. 44 роки. Розлучена, має доньку. Освіта – вища за спеціальністю "тренер Олімпійського спорту з художньої гімнастики". Генеральна директорка телекомпанії "ВІККА".

Кандидати в мери
Владислав Пустовар. Суспільне Черкаси

Хто такий Пустовар

Владислав Пустовар балотується від партії "Черкащани". Народився в Черкасах. 46 років. Громадянин України. Одружений, є син. Освіта – вища, фах "менеджмент". Генерал поліції ІІІ рангу, адвокат. Із 2014 до 2016 очолював Управління Нацполіції Черкаської області. Безпартійний, у складі політичних партій не перебував.

Кандидати в мери
Павло Філіпенко. Суспільне Черкаси

Хто такий Філіпенко

Павло Філіпенко балотується від партії "Перемога Пальчевського". Народився в Черкасах. Громадянин України. 48 років. Освіта – вища, за фахом "банківська справа". Одружений. Має шестеро дітей. Приватний підприємець, співвласник і директор ТОВ "Світ нерухомості ХХІ". Також засновник ТОВ "Поліна - ХХІ", ТОВ "Каріна ХХІ". Раніше працював теслею на ВО "ТЕМП", та водієм. У 2002 та 2012 роках балотувався до Верховної Ради як самовисуванець. Був помічником депутата Верховної Ради шостого скликання від "Батьківщини" Володимира Іваненка. У 2010 році обраний депутатом Черкаської облради від партії "Батьківщина".

Що відомо

  • 21 вересня ТВК зареєструвала перших трьох кандидатів: Анатолія Бондаренка (від партії "За майбутнє"), Віктора Євпака (від партії "Голос"), Владислава Пустовара (від партії "Черкащани").
  • 24 вересня ТВК зареєструвала ще чотирьох кандидатів: Олександра Згіблова (від "Партії вільних демократів"), Сергія Кудактіна (від "Європейської Солідарності"), Дмитра Кухарчука (від "Національного корпусу"), Олександра Литвина (від партії "Ошукані українці").
  • 25 вересня ТВК зареєстрували плюс три кандидати в мери Черкас: Сергій Воронов (від партії "Свобода"), Віталій Ільченко (від "Слуги народу"), Анатолій Нужний (від партії "Наш Край").
  • 27 вересня Черкаська міська територіальна виборча комісія зареєструвала трьох кандидатів на посаду міського голови. Це Валерій Макеєв (від партії "Пропозиція"), Юлія Погостінська (від політичної партії "Опозиційна платформа − За життя"), Павло Філіпенко (від партії "Перемога Пальчевського"). Про це Суспільному повідомив керівник Черкаської ТВК Денис Бобер.
  • Із 15 до 24 вересня партії можуть висунути й подати до окружних комісій документи для реєстрації кандидатів. У містах, де більше 10 тисяч виборців, можна балотуватися у депутати тільки від партій. Люди голосуватимуть і за партійні списки, і за конкретного кандидата від партії у ньому.
  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Читайте також

На початок