В Ірпені вивчатимуть тонкощі штучного інтелекту

В Ірпені вивчатимуть тонкощі штучного інтелекту

В Ірпені на Київщині навчатимуть тонкощам штучного інтелекту. Пройти спеціальний курс можуть освітяни та всі охочі жителі громади.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Ірпінської міської ради.

Зазначається, що основні предмети, які вивчають ліцеїсти ІЛІТ — це інформатика, фізика та математика. Наразі в освітньому закладі вперше в історії місцевої громади запроваджують курс з вивчення штучного інтелекту (ШІ).

"Курс по штучному інтелекту спрямовано на допомогу освітянам щодо можливостей його використання в освітньому процесі. Курс розпочинається з березня 2024 року та триватиме три місяці", — йдеться у повідомленні.

У міськраді поінформували, що курс буде доступний як у офлайн-форматі (перша група — 20 учасників), так і в онлайн-форматах (участь зможуть взяти всі бажаючі). В рамках курсу розглядатимуться чотири основні теми:

  • основи штучного інтелекту
  • генеративні мовні моделі
  • нейронні мережі
  • використання ШІ в освітньому процесі

Щоб взяти участь у семінарі потрібно зареєструватися, зауважили у міській раді.

У грудні Муніципальна варта і Добровольче формування міської територіальної громади №1 провели для жителів Ірпінської громади дводенний тренінг з першої допомоги при надзвичайних ситуаціях. Учасники відпрацьовували симуляційні сценарії. Після першої спроби разом з інструкторами обговорювали помилки, після чого симуляції проводилися повторно.

Восени підприємців та власників малих і середніх підприємств Білої Церкви та Броварів запрошували на безкоштовний онлайн-курс "Управління бізнес-проєктами". Навчання мало допомогти підприємцям розвивати свій бізнес, отримати доступ до нових ринків та фінансових ресурсів, а також покращити свої навички управління проєктами.

На початок