Зеленський: Звільнили 180 рядових і сержантів, 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя

Зеленський: Звільнили 180 рядових і сержантів, 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя

Військовополонені, обмін
Звільнені під час обміну військовополоненими 31 січня українські воїни. Фото: Тelegram / Володимир Зеленський

Під час обміну військовополонених 31 січня вдалося звільнити 180 рядових і сержантів, 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя.

Про це у зверненні сказав президент Володимир Зеленський.

"Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців. 180 рядових і сержантів. 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя. Воїни Збройних Сил, Нацгвардії, підрозділів Держприкордонслужби та Нацполіції. 207 хлопців скоро будуть удома, з рідними. 207 родин уже щасливі. Впевнений: хлопці вже телефонують додому, вже почули найважливіші слова", — сказав він.

Президент зазначив, що це вже 50 обмін за час повномасштабної війни.

"Загалом 3035 людей вдалося повернути. І ми зробимо все, щоб повернути кожного й кожну. Ми ні про кого не забули. По кожному прізвищу шукаємо", — сказав Зеленський.

Він подякував всій команді, яка веде роботу щодо обміну військовополонених, усім, хто допомагає.

"Ми дуже часто чули – у різні моменти, – що щось не вийде. Коли знаєш, що саме робити, усе вдається. І навіть те, що комусь може здаватись неможливим. Україна вміє досягати свого!", — сказав президент.

Раніше керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що певен, що найближчим часом обмін військовополоненими між Україною та Росією все ж таки відбудеться.

На підконтрольну уряду України територію у п'ятницю, 26 січня, повернули тіла (останки) 77 оборонців України.

На початок