У Києві презентували романи, які створювалися під час повномасштабного вторгнення

У Києві презентували романи, які створювалися під час повномасштабного вторгнення

У Києві презентували романи, які створювалися під час повномасштабного вторгнення
Книжки письменника Олександра Скорохода. Фото: Київська міська рада

У Києві у Центральній районній бібліотеці "Свічадо" Святошинського району презентували творчість місцевого письменника Олександра Скорохода. Він під час повномасштабного вторгнення писав романи, засновані на українському народному переказі.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Зазначається, що писати Олександр Скороход почав після початку повномасштабного вторгнення. Творчістю займався під звуки вибухів. Тоді автор почав роботу над містичними романами: "Наречена" та "Помста". Вони засновані на українському народному переказі, де головні герої виборюють правду і справедливість.

"Цікавим став буктрейлерКороткий відеоролик за мотивами книги, кліп по книзі. Метою створення буктрейлера є спонукання до прочитання книги. Його особливістю є те, що розповідь про книгу подається в образній, інтригуючій формі за творами письменника, який створили співробітники бібліотеки. Він повною мірою заглибив у містику, що спостерігається у романах, а сам автор започаткував новий проєкт: "Прочитай книгу — отримай приз!", — сказала голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

За її словами, місто підтримує творчість письменників — початківців та професіоналів, які творять в умовах повномасштабного вторгнення. Загалом письменник написав три книги, дві з яких наразі презентували.

"Україна пишається своїми добре відомими на весь світ письменниками, і водночас ми маємо цінувати та підтримувати нові таланти, які творять нову сторінку української літератури", — підсумувала Муха.

Напередодні у столиці презентували збірку спогадів і роздумів "Київ. Жінки. Війна". Йдеться про історії та життя від початку повномасштабного вторгнення на територію країни. До видання, зокрема, увійшли розповіді про київське метро, підвали, про плетіння сіток, народження дітей під постійними російськими обстрілами.

До книги увійшли оповідання як відомих письменниць, так і тих, для кого це перша проба пера. Експерти Видавничої ради при Департаменті суспільних комунікацій відібрали рукописи та допомогли у виданні книги за кошти міського бюджету. Надруковані книги передадуть до столичних бібліотек.

На початок