Параспортсмен з Рівненщини вперше виступив на Кубку світу з лижних перегонів у складі національної збірної

Параспортсмен з Рівненщини вперше виступив на Кубку світу з лижних перегонів у складі національної збірної

Спортсмен Григорій Шимко
Фото з Telegram голови облради Андрія Карауша

Спортсмен Григорій Шимко з міста Сарни, який має ураження опорно-рухового апарату, виступив у складі національної збірної України на Кубку світу з лижних перегонів в Італії. Він став першим жителем області, який дебютував саме на такому виді змагань.

Про це повідомив голова Рівнеоблради Андрій Карауш у Telegram.

У спринті вільним стилем на 1,2 кілометра Григорій Шимко посів 11 місце, в індивідуальній гонці з роздільним стартом класичним стилем на 10 км – 14 місце. Також спортсмен посів 17 місце в індивідуальній гонці з роздільним стартом вільним стилем на 5 кілометрів.

Григорій Шимко — вихованець Рівненського регіонального центру "Інваспорт" та Сарненського фізкультурно-спортивного клубу "Повір у себе".

“Дуже приємно, що наші вихованці досягають подібних результатів і можуть представляти країну на міжнародному рівні. І, до речі, минулого року Григорій змагався на відкритому Кубку Німеччини з лижних перегонів у спринті три по одному й посів перше місце. І саме після цього тренери вирішили, що він вже готовий до міжнародних змагань”, — розповів Суспільному директор ФСК "Повір у себе" Олександр Цицюра.

Також з 31 січня по 4 лютого Григорій Шимко змагатиметься на Кубку світу в складі національної збірної в біатлоні. Крім того, спортсмен бореться за ліцензію, аби стати першим з Рівненщини, хто виступить на Зимовій Паралімпіаді 2026 року.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок