Передавав дані про переміщення техніки і підрозділів ЗСУ у Дніпрі. Колишньому бойовику "ЛНР" повідомили про підозру

Передавав дані про переміщення техніки і підрозділів ЗСУ у Дніпрі. Колишньому бойовику "ЛНР" повідомили про підозру

колабораціонізм, кримінал, бойовик
Жителю Дніпра повідомили про підозру. Фото: Офіс генерального прокурора

Жителя Дніпра підозрюють у передачі розвідданих про переміщення техніки та підрозділів ЗСУ у місті. Йому інкриміновано надання незаконним збройним формуванням, що створені на тимчасово окупованій території допомоги у веденні бойових дій проти ЗСУ (частина 7 статті 111-1Колабораційна діяльність. Кримінального кодексу України).

Про це йдеться на сайті Офісу генерального прокурора.

За даними слідства, підозрюваний упродовж серпня-грудня 2023 року збирав інформацію про розташування та переміщення військової техніки і особового складу ЗСУ на території Дніпра та області. Через Telegram-канал він передавав представнику РФ розвіддані – текстові повідомлення, відеофайли та скриншоти карт Google Maps. За проведену "роботу" інформатор отримав грошову винагороду.

Під час обшуку у помешканні фігуранта вилучено речові докази протиправної діяльності. Підозрюваного затримали та обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Також, за даними прокуратури, раніше чоловік був засуджений за участь у діяльності непередбачених законом збройних формувань за частиною 2 статті 260 Кримінального кодексу України.

Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок