Суд поновив на посаді керівницю управління інфраструктури Полтавської ОВА Тетяну Костенко

Суд поновив на посаді керівницю управління інфраструктури Полтавської ОВА Тетяну Костенко

Тетяна Костенко
Тетяна Костенко. Полтавська ОВА

Полтавський окружний адмінсуд задовольнив позов колишньої керівниці управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОВА Тетяни Костенко і ухвалив поновити її на посаді. Також вона отримає компенсацію невиплаченої заробітної плати у розмірі понад пів мільйона гривень.

Про це стало відомо із рішення, що оприлюднене у Єдиному держреєстрі судових рішень.

24 січня 2024-го року Полтавський окружний адміністративний суд ухвалив поновити на посаді начальниці управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської обласної державної адміністрації Тетяну Костенко.

Дмитро Лунін
Колишній керівник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Фото: Полтавська ОВА

Розпорядження про її звільнення 29 липня 2022-го підписав тодішній керівник ОВА Дмитро Лунін. Пізніше у червні 2023-го він підписав нове розпорядження про звільнення за згодою сторін, йдеться у тексті судового рішення.

У судовому документі зазначено, що Тетяна Костенко стверджує, що жодних заяв у цей період часу не писала. На думку її захисту, заяву про звільнення слід було скасувати з кількох причин. Зокрема, на цей момент вона перебувала на лікарняному. Також йдеться про тиск з боку керівництва.

«Тиск зі сторони посадової особи вчинення певних дій, які б призвели до порушення чинного законодавства. У разі відмови вчинити певні дії, позивач мала написати на звільнення».

За 326 днів вимушеного прогулу суд зобов’язав Полтавську ОВА виплатити 517052,30 гривень.

Тетяна Костенко
Тетяна Костенко. Новини Полтавщини

У коментарі для редакції Суспільного Тетяна Костенко повідомила, що вона готова працювати на своїй посаді.

Як нам повідомили в Полтавській ОВА, вони планують подати апеляційну скаргу на це рішення.

Хто така Тетяна Костенко

Тетяна Вікторівна Костенко народилась 25 липня 1981 року в селищі Чорнухи Полтавської області. 2003-го закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю облік і аудит, 2019-го – Полтавський інститут економіки і права вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" за спеціальністю правознавство.

Працювала з травня 2002-го року на посаді провідного інженера філії Лохвицького відділення № 3087 державного "Ощадбанку України".

З березня 2020-го року до березень 2021-го року працювала на посаді голови Лохвицької районної державної адміністрації Полтавської області.

8 липня 2021-го року була призначена Олегом Синєгубовим керівницею управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок