Заволодів 9,5 млн грн бюджетних грошей на ремонті доріг: на Закарпатті судитимуть підприємця

Заволодів 9,5 млн грн бюджетних грошей на ремонті доріг: на Закарпатті судитимуть підприємця

Заволодів 9,5 млн грн бюджетних грошей на ремонті доріг: на Закарпатті судитимуть підприємця
Закарпатська обласна прокуратура/Facebook

На Закарпатті судитимуть підприємця, який заволодів 9,5 мільйонами гривень бюджетних грошей на ремонті доріг.

Про це повідомили на сайті Закарпатської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрюваний є чинним депутатом однієї з районних рад Луганської області, розробив механізм протиправного заволодіння грошима з державного та місцевого бюджетів, виділеними для ремонту автомобільних доріг в Закарпатській області. Він завдав таким чином збитки на 9,5 мільйонів гривень.

"Будучи директором фінансово-промислової групи, чоловік в той самий час мав вплив на ряд інших суб’єктів господарської діяльності. У їхніх документах він зазначав себе головним бухгалтером і забезпечував ведення фінансових питань одними й тими ж особами. Підприємець організував схему, за якою товариства брали участь у публічних закупівлях, подаючи тендерну пропозицію із заниженою вартістю. Обсяги виконаних робіт із поточних чи капітальних ремонтів на відрізках доріг Хустщини та Іршавщини підрядник завищував. Це було відображено у фальсифікованій звітній документації", — йдеться в повідомленні.

Гроші, отримані шляхом фіктивних фінансових операцій, перераховували на розрахункові рахунки пов’язаних людей, обертаючи таким чином у власність підприємця та його близьких родичів.

Підозрюваний також шляхом незаконно отриманих бюджетних грошей придбав у власність товариства автомобіль "Mercedes-Benz" GLS 400 за понад 4 мільйони гривень. Згодом авто перереєстрували на його дружину. Зараз воно знаходиться під арештом, додають у прокуратурі.

За скоєне чоловіку загрожує до 12 років увʼязнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок