Якими є результати волинян на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні

Якими є результати волинян на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні

Волинські легкоатлети, які брали участь у чемпіонаті України,
Волинські легкоатлети, які брали участь у чемпіонаті України, січень 2024 рік. Фото: Федерація легкої атлетики Волинської області

На чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед 16 річних та 17 річних юнаків та дівчат волинська команда посіла четверте місце.

Волинь представляли 38 легкоатлетів, повідомили у Федерації легкої атлетики області.

Чемпіонат тривав з 26 по 28 січня року у Києві. Серед 24 збірних команд України волиняни здобули четверте місце, поступившись командам з Києва, Чернігівської та Київської областей. Волинянам не вистачило лише 25 залікових очок, щоб потрапити до трійки призерів.

Вперше в історії волинської легкої атлетики одразу дві спортивні школи з Волині потрапили до першої трійки серед ДЮСШ в командному заліку серед 42 спортивних шкіл. Зокрема, перше місце Володимирська ДЮСШ, третє місце Любешівська та до десятки кращих потрапила Ковельська ДЮСШ.

В особистому заліку золоті нагороди вибороли — Владислав Балакін з Володимира у дисципліні стрибки у висоту та ковельчанка Руфіна Котік — біг на 200 метрів.

Срібні нагороди виборов Максим Рура з Володимира із семиборства, ковельчанка Уляна Степанюк — біг на 60 метрів, спортсмен із Любешова Андрій Клямар — біг на 2000 метрів з перешкодами.

Бронзові нагороди здобула Оксана Лукʼянович з Любешівщини в спортивній ходьбі на 3000 метрів, ківерчанка Вікторія Громик в бігу на 3000 метрів, Володимир Козлюк з Володимира зі стрибків у висоту, та другу свою нагороду виборола ковельчанка Уляна Степанюк в бігу на 200 метрів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок