Чеська команда обіграла черкаський "ЛНЗ" із рахунком 1:5

27 січня відбувся контрольний матч черкаської футбольної команди "ЛНЗ" проти чеської "Млади Болеслав". Гра пройшла у Туреччині і завершилася перемогою чехів.

Про це повідомили у пресслужбі ФК "ЛНЗ".

Матч відбувся на стадіоні Emirhan Sport Center.

Рахунок у грі на 24-ій хвилині відкрила "Млади Болеслав". На перерву команди пішли з рахунком 0:1.

Другий тайм почали з подвійної заміни Бара та Шестакова, замість яких вийшли Каплієнко та Олійник. На 57-ій хвилині "Млада Болеслав" зробила рахунок 0:2. На 58-ій хвилині в "ЛНЗ" відбулася заміна: вийшли Лопирьонок, Бессала, Тищенко та Кучеренко, а покинули поле Пасіч, Прядун, Пеньков та Насонов. На 63-ій хвилині рахунок у матчі став 0:3. На 78-ій хвилині "Млада Болеслав" забила четвертий мʼяч. На 80-ій хвилині матчу рахунок став 0:5.

На 83-ій хвилині Тищенко реалізував пенальті та забив перший мʼяч для "ЛНЗ". На 87-ій хвилині відбулася заміна Долінський-Рибалка.

Матч закінчився з рахунком 1:5 на користь чеської команди.

Наступний контрольний матч "ЛНЗ" зіграє 30 січня проти "Словацко".