"Дуже шкода, бо ми вклали в той клас": що кажуть у селі на Рівненщині про пожежу в ліцеї

"Дуже шкода, бо ми вклали в той клас": що кажуть у селі на Рівненщині про пожежу в ліцеї

У ніч проти п'ятниці, 26 січня, виникла пожежа на другому поверсі у кабінеті хімії Мирненського ліцею Малолюбашанської громади на Рівненщині. Влада наразі розглядає кілька варіантів продовження навчання у закладі.

Зі слів директорки ліцею Юлії Степанюк, на момент займання там був лише охоронець, який і повідомив рятувальників про пожежу.

Пожежа у ліцеї в Мирному
Фото: ДСНС

"Практично все згоріло в хімічному кабінеті. Препараторська залишилася цілою", — розповіла директорка.

Катерина Лемех — мати учня Мирненського ліцею:

"Ми побачили, коли вже погасили. Це було о пів на другу ночі. Працювали вогнеборці, допомагали наші небайдужі люди. Мій Тимур ходить в шостий клас — це був його кабінет, в якому вони навчалися, проводили виховні години і так далі. Дуже шкода, бо ми вклали в той клас і вчитель старався, щоб зробити все найкраще для дітей".

Мати учня Катерина Лемех
Катерина Лемех. Фото: Суспільне Рівне

Анастасія Захарчук — випускниця цього навчального закладу. Про пожежу дізналася вночі від друзів, які живуть поблизу:

"Мені дуже сумно. В мене мама тут працює, сьогодні подивилась просто на неї — і в мене немає слів. Вчитель хімії був моїм класним керівником, ми там ремонти робили, якось геть не віриться".

Нині ліцеїсти навчаються дистанційно, зазначила директорка закладу Юлія Степанюк:

"Матеріальні збитки ми зараз встановлюємо. Пошкоджені навіть плити, перекриття нашого даху, хімічного кабінету, які потребують відновлення — це багато часу. Сільська рада йде нам назустріч, сьогодні вже були підрядники, які дивилися, які можна зробити роботи і, я думаю, що це буде дуже швидко".

Юлія Степанюк
Юлія Степанюк. Фото: Суспільне Рівне

У пресслужбі ДСНС в області повідомили, що ймовірна причина пожежі — коротке замикання електромережі.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін у Facebook повідомив, що в ліцеї навчається понад двісті дітей. Нині розглядають питання щодо відновлення очного навчання в неушкодженій частині закладу, або про тимчасове переведення дітей в інший ліцей.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок