У Полтаві нагородили бойового медика Олександра Журавля

У Полтаві нагородили бойового медика Олександра Журавля

Олександр Журавель з Полтави отримав нагороду від міністра
Олександр Журавель під час нагородження у Полтаві 26 січня 2024-го. Фото: Суспільне Полтава

Полтавець Олександр Журавель отримав відзнаку міністра оборони України. Її передали воїнові 26 січня.

Нагородження влаштували перед засіданням сесії Полтавської міської ради. Про це з місця події повідомила кореспондентка Суспільного.

Олександр Журавель отримав відзнаку міністра оборони України "За поранення". Чоловік має звання солдат, він бойовий медик протитанкового взводу.

Хто такий Олександр Журавель

Олександр Журавель із Полтави працював ветеринаром на фермі. У перший день повномасштабного вторгнення він приєднався до полтавської територіальної оборони, а потім став парамедиком. Про це воїн розповів Суспільному у своєму інтерв’ю.

Олександр Журавель з Полтави: яку нагороду передали
Олександр Журавель під час протезування та реабілітації у Львові. Фото: Перше ТМО Львова

Поранення отримав у січні 2023-го під Соледаром на Донеччині. Це сталося через мінометний обстріл із боку російської армії. Олександр Журавель Суспільному розказав:

"Найважче ― це реанімація. Я в реанімації дуже багато провів часу, я багато втратив води, у мене були чисельні резекції, там вирізали, тобто я не міг довго їсти, пити. Була штучна кома, здається, біля 15 днів. Я втратив багато ваги: мене було десь приблизно 79, можливо, 78, то, коли я був уже в реанімації, мене було 49 кілограмів, я був дуже худий".

Реабілітацію Олександр Журавель проходив, зокрема, у Львові після протезування ноги. Суспільному військовослужбовець розповів, що він став третім пацієнтом в Україні, якому вживили протез у кістку.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок