В Ірпені створять сучасний молодіжний простір

В Ірпені створять сучасний молодіжний простір

В Ірпені на Київщині планують створити сучасний молодіжний простір. Він має забезпечити діалог між студентами, учнями та активними людьми місцевої громади.

Про це у Telagram повідомляє Ірпінська міська рада.

Зазначається, що із такою ініціативою виступила Олександра Ільніцька, президентка Молодіжного парламенту Ірпеня.

За її словами, наразі вже пройшли перемовини із представниками дитячого фонду ЮНІСЕФЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя та освітньої фундації GoGlobalОсвітня фундація, яка ініціює, пілотує та масштабує проєкти для вчителів, школярів та молоді. У спільноті фундації понад 3 тис. вчителів, близько 3 тис. партнерських шкіл.. Майбутьні організатори Молодіжного простору оглянули приміщення, де його облаштують та обговорили концепцію, оформлення і оснащення технікою.

"Молодіжний простір", — це місце, де молодь може розкрити свій потенціал та активно долучитися до громадського життя. Приємно, що цю ініціативу Молодіжного парламенту Ірпеня підтримує керівництво міста та міжнарожні партнери", — сказала Ільніцька.

Раніше у Славутичі Київської області відкрили оновлений молодіжний центр, який пристосований і для людей з інклюзією. Заклад планує залучати молодь у життя територіальної громади, зокрема і до процесу ухвалення рішень на місцевому рівні.

Восени у Бучі молодь запрошували на навчання у "Школу молодого політика". Освітній проєкт реалізовували для розвитку лідерських якостей у молодих українців і залучення їх до політичного життя.

У Бородянці влітку минулого року відкрили новий молодіжний простір. Його створили в рамках реалізації національної програми із залучення молоді для відновлення України "ВІДНОВА:UA". Ця ініціатива покликана об'єднати молодь для проведення інформаційно-просвітницького й освітнього дозвілля.

На початок