На Київщині волонтери рятують лиса: господарі тримали його на балконі квартири й майже не годували

На Київщині волонтери рятують лиса: господарі тримали його на балконі квартири й майже не годували

Кияни тримали на балконі квартири дикого лиса й майже не годували
Врятований дикий лис. Фото: Центр порятунку диких тварин/Facebook

Команда порятунку диких тварин у Києві визволила з квартирного полону лиса. Звіра тримали на балконі, їжу давали раз на чотири дні. Нині його виходжують у Центрі порятунку диких тварин у Київській області.

Про це розповіли волонтери центру.

Зазначається, що стан лиса був просто жахливий.

"Зараз хлопчику вже значно краще, він освоївся на новому місці, полюбляє їсти мʼясо, овочі, фрукти, м'який сир, яйця, рибу", — йдеться у повідомленні.

Також у Центрі порятунку диких тварин оголосили аукціон, де переможець обере ім'я лису. Усіх охочих фінансово допомогти притулку закликають долучитися до участі.

"Початкова ціна за ім’я для хлопчика — 1 500 грн. Хто запропонує найвищу ціну — зможе дати ім'я лису", — зазначили волонтери.

Раніше повідомлялося, що Центр порятунку диких тварин шукає друзів-опікунів для якнайшвидшого одужання та реабілітації врятованих звірів. Киян та жителів області просять допомогти донатами. Кожен охочий може стати опікуном конкретного звіряти чи птаха.

Що відомо про опіку над тваринами у столиці

У березні 2023 року Київська міська рада підтримала рішення про те, що громадські організації, які утримують притулки для тварин, матимуть фінансову підтримку зі столичного бюджету.

У Києві запровадили Telegram-бот "Твій вет Київ". Тут власники тварин зможуть отримати безплатну консультацію щодо утримання і лікування домашніх улюбленців.

Також у столиці створили новий сервіс "єКуточок" для власників домашніх тварин і зооволонтерів. Він допомагатиме в пошуку тимчасового притулку для хатніх улюбленців.

За перше півріччя 2023 року у Києві в нові домівки прилаштували 281 безпритульну тварину.

На початок