Карантину в школах Києва поки не буде — КМДА

Карантину в школах Києва поки не буде — КМДА

Показники ГРВІ не критичні: школи Києва на дистанційне навчання поки не переводять
Школа. Ілюстративне фото: pixabay.com

У Києві наразі немає причин переводити школярів на дистанційне навчання через збільшення числа хворих на респіраторні інфекції. Показники захворюваності на ГРВІ серед учнів не критичні, ситуація контрольована.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

За його словами, за останній тиждень у столичних школах зареєстрували 3216 випадків захворювання на ГРВІ серед дітей. Це менше 2% від загальної кількості учнів, які навчаються офлайн. Заступник голови КМДА додав, що нині загальний показник захворюваності на 46,6% нижче епідемічного порогу, різкого зростання не спостерігається.

"Сезонне захворювання в дітей здебільшого проходить у легкій формі", — зауважив посадовець.

За його словами, для запобігання поширенню респіраторних інфекцій слід дотримуватися правил особистої гігієни.

"Якщо є ознаки захворювання у дитини — не ведіть її в школу чи дитячий садок. Піклуйтеся про себе та не наражайте на небезпеку інших людей!" — зауважив заступник голови КМДА.

Валентин Мондриївський додав, що у столиці відстежують ситуацію із ГРВІ, і в разі перевищення епідпорогу карантин запровадять залежно від ситуації — в окремих школах, районах чи в місті загалом.

У Києві протягом тижня, із 15 по 21 січня, медики зареєстрували 12 592 нових випадки захворювання на грип та ГРВІ, зокрема на COVID-19. Це на 832 людини більше, ніж за попередній період. Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 46,6%.

На початок