"У будинку 10 градусів. Не можемо зігрітися". Кропивничанка живе тиждень без тепла і газу

"У будинку 10 градусів. Не можемо зігрітися". Кропивничанка живе тиждень без тепла і газу

Кропивничанка Лариса Приданова живе тиждень без тепла і газу. Через це в будинку температура десять градусів. Обігрівачем вдається нагріти до 15. Газову трубу пошкодили працівники під час заміни каналізаційної труби.

Жінка розповіла Суспільному, що 19 січня фірма-підрядник почала ремонтні роботи, викопали яму та пошкодили газову трубу. Відтоді в будинку газу немає. Від нього залежить опалення та гаряча вода. Вона викликала аварійну службу.

"Працівники газопостачальної компанії питають: "Хто буде оплачувати?". Вони приїхали, заглушили газову трубу, опломбували її, зробили акт і поїхали".

Зі слів жінки, нині доводиться користуватися електрообігрівачем. В одній з кімнат будинку живе її 85-річна мама Тамара Довгаленко. Вона розповіла, якщо його не вмикати, то температура у кімнаті десять градусів.

"Обігрівач майже нічого не гріє. Я лежача, вставати не можу. Руки холодні, замерзаю".

На момент зйомки оглянути трубу приїхала газова служба. Працівник від коментарів відмовився.

Ремонтує каналізаційний колектор на вулиці підприємство-підрядник КСМ-груп. Замовник – підприємство "Дніпро-Кіровоград", пояснила директорка водоканалу Валентина Давидчук.

"Замінюємо напірний колектор діаметром 800 мм. Таких колекторів у нас два, зараз один з них виведений з експлуатації".

Сказала, газопостачання відновлять коштом підрядника.

"Дійсно, був пошкоджений газопровід. При погодженні робіт служба газу показала, де пролягають комунікації. Але, як сказали будівельники, вони вказали неправильне місце. Тому, чия це вина, ці дві структури будуть з’ясовувати між собою".

Зі слів директорки, роботи між двома службами погоджені, щоб подачу газу відновити до кінця доби.

На початок