Непридатних до служби ― 4%: на Полтавщині спростували дані від НАЗК

Непридатних до служби ― 4%: на Полтавщині спростували дані від НАЗК

ВЛК на Полтавщині визнали придатними до служби 60% людей за 2023-й рік
Зображення ілюстративне. Фото: Facebook/ Генеральний штаб ЗСУ

У Полтавській області непридатними до військової служби 2023-го року визнали близько 4% чоловіків, які проходили військово-лікарські комісії. За даними НАЗК, ця цифра у п’ять разів більша.

Дані про роботу терцентрів комплектування та соцпідтримки 2023-го року в областях України Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало 11 січня 2024-го. У матеріалі йдеться про те, що за кількістю визнаних непридатними ― Полтавщина посідає перше місце серед інших областей. Показник ― 20% із тих, хто проходив ВЛК.

Цю інформацію спростовують, повідомили на офіційній Facebook-сторінці обласного ТЦК та СП. За даними Полтавської ОВА, з травня 2023-го року непридатними у регіоні визнали 4% тих, хто проходив комісії.

Крім того, 29% ― обмежено придатні, 6% ― тимчасово непридатні. Понад 60% жителів області, які проходили обстеження, можуть служити у війську.

Військово-лікарські комісії ― скорочено ВЛК ― це комісія лікарів, на обстеження до яких направляють військовозобов’язаних із терцентрів комплектування та соцпідтримки.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок